گیم کیو

سرزمین بازی های ویدئویی

دانلود ترینر بازی Kingdom Come Deliverance

ترینر بازی Kingdom Come Deliverance

ترینر بازی Kingdom Come Deliverance

شما می توانید با دانلود ترینر بازی Kingdom Come Deliverance بازی در بازی حرفه باشید و در برابر دشمنانت تقلب کن. و با ما در دانلود ترینر Kingdom Come Deliverance همراه گیم کیو باشید

بازی Kingdom Come: Deliverance پس از مدت‌ها برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت، این بازی که توسط استودیوی Warhorse Studios توسعه داده‌شده یک بازی اول‌شخص، ماجراجویی و نقش‌آفرینی است که در ساخت آن از موتور بازی‌سازی فوق‌العاده قدرتمند کرای انجین استفاده‌شده، روند ساخت این بازی بیش از چند سال زمان برده و تاکنون چندین بار تاریخ انتشار بازی توسط استودیوی سازنده عقب‌افتاده است. بالاخره بازی پس از تأخیرهای فراوان در سال 2018 در دسترس قرار گرفت و طبق قول‌هایی که سازندگان بازی داده بودند شاهدبازی بسیار باکیفیت با گرافیک خیره‌کننده هستیم.

داستان بازی به سال 1400 میلادی بازمی‌گردد زمانی که جنگ‌های صلیبی در حال رخ دادن بودند و سایه‌ی ظلم و تاریکی بر تمامی اروپا سایه انداخته بود. داستان بازی بر اساس وقایع تاریخی شکل‌گرفته و تمامی اتفاقات بازی واقعاً اتفاق افتاده‌اند. داستان بازی در مورد سقوط یک پادشاه بزرگ است که حکومت او به دست افراد نالایق می‌افتد، شما در نقش یک جنگجو باید به مبارزه با فساد و نیروهای اهریمنی بپردازید.

معمولاً در بازی‌هایی که مکانیسم آن‌ها به‌صورت استفاده از سلاح‌های سرد طراحی‌شده کمتر شاهد استفاده از دوربین اول‌شخص هستیم، Kingdom Come: Deliverance توانسته در این بخش با نوآوری، روح جدیدی به روند گیم پلی خود تزریق کند. در بازی علاوه بر المان‌های نقش‌آفرینی شاهد، اکشن و مخفی‌کاری نیز هستیم که به گسترده‌تر شدن گیم پلی بازی کمک فراوانی کرده‌اند.

همان‌طور که گفته شد برای ساخت Kingdom Come: Deliverance از موتور کرای انجین استفاده شده است، برای همین ما در بازی شاهد گرافیک فنی و هنری بسیار خیره‌کننده و چشم‌نوازی هستیم.

اگر به بازی‌های نقش‌آفرینی با محیطی وسیع و پر جزئیات علاقه دارید، Kingdom Come: Deliverance بازی است که می‌تواند شما را تا مدت‌ها سرگرم خود کند.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.


0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات