ّ

دانلود ترینر بازی Call of Juarez Gunslinger

دانلود ترینر بازی Call of Juarez Gunslinger

شما می توانید با ترینر Call of Juarez Gunslinger از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Call of Juarez Gunslinger همراه گیم کیو باشید.

سال ۱۹۱۰ است و دیگر واژه غرب‌وحشی و افسانه‌های آن دارند به فراموشی سپرده می‌شوند، حالا دیگر تمدن جایگزین آن دوره شده است. «سیلاس گریوز» (Silas Greaves) قهرمان تنها و خسته بازی Call of Juarez Gunslinger یکی از همان افرادی است که دیگر در این جامعه مدرن جایی ندارد. او برای رفع خستگی وارد یک سالن می‌شود و در آن‌جا یک پسر نوجوان می‌گوید که روایت دلاوری‌هایش را در رمانی خوانده است، سیلاس که موقعیت را مناسب می‌بیند در ازای تعدادی نوشیدنی حاضر می‌شود که داستان‌هایش را تعریف کند. خاطراتی که در آن‌ها تمام افسانه‌های غرب‌وحشی از جسی جیمز و برداران دالتون گرفته تا بیلی بچه حضور دارند. یکی از خلاقیت‌های سازندگان بازی Call of Juarez Gunslinger در همین بازگو کردن خاطرات نمایان می‌شود. سیلاس در بین خاطرات خود بارها دروغ می‌گوید و نمایان شدن این دروغ‌ها در گیمپلی بازی به شدت جالب در آمده‌اند.

به عنوان مثال در یکی از مراحل او در حال روایت داستان خود است که ناگهان می‌گوید: «و یکدفعه متوجه شدم که گلوله‌هام تموم شدن پس شروع کردم به فرار کردن ولی نمیدونم از کجا جنازه یه سرخ‌پوست افتاد پایین که کلی گلوله همراهش بود.» دیدن این اتفاقات در گیمپلی بازی باعث شده است تا شاهد لحظات جذاب و خاصی باشیم.سازندگان بازی Call of Juarez Gunslinger در ارائه یک گان‌پلی سریع و مفرح نیز موفق بوده‌اند. سرعت بازی زیاد است و تقریبا هر لحظه در بازی باید در حال حرکت باشید تا کشته نشوید. یکی از مشکلات بازی نسبت به نسخه Bound in Blood کم شدن تعداد تفنگ‌های بازی است. در بازی به صورت کلی نهایتا چیزی در حدود شش تفنگ وجود دارد در حالی که در آخرین نسخه بازی که در دوران غرب وحشی جریان داشت شاهد رقمی دو برابر این تعداد بودیم.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.