ّ

دانلود ترینر بازی Shadow Warrior 3

دانلود ترینر بازی Shadow Warrior 3

شما می توانید با ترینر Shadow Warrior 3 از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Shadow Warrior 3 همراه گیم کیو باشید.

Shadow Warrior 3 قزار است مجموعه ی شوتر اول شخص خود را با ترکیب گان پلی دیوانه وار و سریع ، مبارزه با اسلحه های سرد و سیستم جدید و منحصر به فرد دویدن به سطح جدیدی برساند . در این نسخه شخصیت اصلی این مجموعه یعنی لو وانگ و رئیسش اوروچی زیلا ، قرار است به یک ماموریت بسیار سخت و غیر ممکن بروند و یک اژدهای باستانی را که به طور ناخواسته از زندان ابدی رها شده است را بگیرند . لو وانگ که با اسلحه های مختلف سرد و گرم مسلح شده است ، به قسمت های مختلف جهان سفر می کند تا بتواند سرنخ هایی از این اژدها به دست آورد و نهایتا بتواند او را پیدا کند و دنیا را از وضیعت آخرالزمانی ای که پیدا کرده نجات دهد . بازی Shadow Warrior 3 هم مانند دیگر نسخه های سری خود گیم پلی بسیار سرعتی و خشونت آمیزی دارد و در آن بازیکن از انواع مختلف اسلحه های گرم ، شمشیرها و تیغه ها استفاده می کند.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

همچنین شاهد یک سری موارد فانتزی و اغراق آمیز و بعضا خنده دار در طول بازی هستیم که جنبه ی جذاب و خاصی به آن می بخشد . شما همچنین می توانید در طول مبارزات یک سری حرکات نمایشی بسیار زیبا و تماشایی را اجرا کنید . این بار محیط بازی بسیار پویاتر از قبل شده است . هر مکانی شاهد بافت های محافظتی مخصوص به خود می باشد که این موارد می تواند چالش های بزرگی را برایتان ایجاد کند ، شما برای گذر از این موانع باید برای حرکات خود برنامه ریزی و استراتژی داشته باشید . توسعه دهندگان این عنوان حال و هوای آن را ژاپن نئو فئودال می نامند که ترکیبی از حال و هوای فئودالی کشور ژاپن و دنیای مدرن امروز می باشد . مثل همیشه طنز نیز جزو عناصر مهم و جدا نشدنی بازی است و انتظار می رود بازهم شاهد موقعیت های خنده دار و بامزه ی زیادی در بازی باشیم .

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *