ّ

دانلود بازی Just Cause 2 نسخه فارسی برای کامپیوتر

دانلود بازی Just Cause 2 نسخه فارسی برای کامپیوتر

داستان بازی Just Cause 2 بعد از جریانات شماره اول بازی اتفاق می افتد. شما به عنوان یکی از مامورین Agency و تحت عنوان Rico Rodriguez باید در کشور Panau عملیات ویژه ای را به انجام برسانید. ریکو در این جریان دو ماموریت کلی خواهد داشت. یکی برکنار کردن Panay از ریاست جمهوری که به زور آن را تصاحب کرده است و دیگر هم پیدا کردن و کشتن Tom Sheldon که یکی از اعضای قدیمی Agency است. با دانلود بازی Just Cause 2 نسخه فارسی برای کامپیوتر همراه گیم کیو باشید.

ریکو در آغاز سفر به Panau با استقبال گرم گلوله و توپ مواجه می شود و از همان ابتدای بازی و چند دقیقه اول اکشن بازی شروع می شود. پس از مقداری آموزش و تمرین با وسایل داستان بازی Just Cause 2 رسما آغاز می شود. ریکو توسط یکی از خبرچین ها اطلاعاتی در مورد Panau جمع آوری می کند. او متوجه می شود که این کشور ۳ گروه مخالف کلی دارد. گروه اول Ular Boys هستند و خود را وارثین جزیره می دانند. گروه دوم Roaches هستند و بدنبال فروش مواد و در اصطلاح Business هستند. گروه سوم هم Reapers هستند که فقط و فقط بدنبال ایجاد شورش و انقلاب هستند. ریکو بازهم اطلاعات جمع آوری می کند و متوجه می شود که هر سه گروه توسط کشورهای روسیه، چین و ژاپن به دلایل نامعلومی ساپورت می شوند که در ادامه هم ریکو مامور نجات Panau و از بین بردن گروه ها می شود.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

گیم پلی بازی Just Cause 2 را می توان یک سرگرمی ناب توصیف کرد. از همان مرحله اول تا آخر بازی سراسر تفریح و تنوع را مشاهده می کنیم.ریکو واقعیت را زیر پا گذاشته و با حرکات بدل مثل قاپ زدن هواپیما و هلیکوپتر روی هوا، کارهای جالبی انجام می دهد. او همچنین در دست چپ خود یک وسیله چنگک مانند دارد که با استفاده از آن همانند Bionic Commando و یا Spider-Man می توانید ماشین هایی که در فاصله دور هستند را بگیرید و روی سقف آن ها بپرید. از دیگر استفاده های چنگک پروازهای اسپایدر من گونه بوسیله آن است! با استفاده از این قلاب می توانید مسافتی را طی کرده و یا هلیکوپتر و هواپیما را قلاب کنید و آن ها را بدزدید.

همانند نسخه قبل، اسلحه هم در بازی وجود دارد که متاسفانه همان ایرادهای قدیمی در هنگام شلیک را دارد و در این بخش با پیشرفتی رو به رو نبودیم. بخش رانندگی بسیار لذت بخش است و ما با بیش از ۱۰۰ نوع وسیله نقلیه رو به رو هستیم که از هلیکوپتر و جت گرفته تا قایق، می توانید سوار آن ها شوید. ریکو حتی در حین رانندگی هم دست از حرکت های نمایشی بر نمی دارد. می توانید در ماشین را هنگام رانندگی باز کرده و در همان حال تیراندازی کنید. حتی قادرید کلا فرمان را رها کرده و روی سقف ماشین بروید و پس از تیراندازی دوباره به داخل ماشین بیاید.

حداقل سیستم مورد نیاز
 • سیستم عامل :  ویندوز ویستا به بالا
 • پردازنده : Athlon 64 X2 4200 یا Intel Pentium D 3GHz
 • رم : 2 گیگابایت
 • کارت گرافیک : Nvidia Geforce 8800 series یا ATI Radeon HD 2600 Pro
 • دایرکت ایکس :نسخه 9
 • فضای مورد نیاز : 10 گیگابایت
 
سیستم پشنهادی
 • سیستم عامل : ویندوز 7 به بالا
 • پردازنده : Intel Core 2 Duo یا AMD Phenom X3
 • رم : 2 گیگابایت
 • کارت گرافیک : Nvidia Geforce GTS 250 series یا ATI Radeon HD 5750
 • دایرکت ایکس : نسخه 9
 • فضای مورد نیاز : 10 گیگابایت
حجم : 4GB
پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *