ّ

دانلود بازی Stronghold 2 دوبله فارسی برای کامپیوتر

دانلود بازی Stronghold 2 دوبله فارسی برای کامپیوتر

Stronghold 2 با مردم روستای خود با مهربانی رفتار کنید ، یا از آن ها مالیات بگیرید یا حتی شکنجه شان کنید . می توانید مجرمان را اصلاح کنید تا دوباره به یک روستایی خود و زحمتکش تبدیل شوند یا که آن ها را به اعدام محکوم کنید.با دانلود بازی Stronghold 2 دوبله فارسی برای کامپیوتر همراه گیم کیو باشید.

می توانید فقط به فکر منافع خودتان باشید و به مردم اهمیتی ندهید ، یا که انتخاب کنید ضیافتی باشکوه و سخاوتمندانه برگزار کنید تا مردم را خوشحال کنید. بازی Stronghold 2 به بازیکن ها اجازه می دهد که یکی از بهترین گیم پلی های سبک زندگی در قلعه را تجربه کنند . شما در پیشبرد و نحوه ی حکومت خود آزادی عمل بالایی خواهید داشت ، می توانید تلاش کنید یک زندگی زیبا و باآرامش را برای روستایی ها بسازید یا که با سنگدلی با آن ها رفتار کنید ، می توانید عدالت را برایشان برقرار کنید یا که کاری کنید همه شان سوء تغذیه بگیرند. در سر تا سر جهان این بازی پادشاهان و فرماندهان مختلفی حکومت را به دست گرفته اند ، در حالی که بیشترشان شایستگی لازم را ندارند و بیش از اندازه جاه طلب هستند.

بنابراین وظیفه ی شما به عنوان یک پادشاه لایق و شایسته این است که به مقابله با آن ها بپردازید و مردم سرزمین های مختلف را از چنگال ظلم آن ها نجات دهید. این عنوان دنباله ای بر بازی تحسین شده ی Stronghold می باشد و سعی کرده با حفظ عناصر جذاب و گیم پلی آن ، یک سری تغییرات در آن ایجاد کرده و ویژگی های جدیدی را به آن بیاورد . این بازی شامل سیستم های اقتصاد ، جنگ ، محاصره ، جرم و قضاوت و یک سری رویداد قرون وسطایی می شود که همگی شان طراحی بسیار عمیق و پیچیده ای دارند . در نسخه ی Steam Edition این بازی علاوه بر یک بخش چند نفره ی کامل و سرگرم کننده ، شاهد یکسری بهبود در گیم پلی و مکانیک های بازی هستیم و سطح واقع گرایی بازی نیز افزایش یافته است.

راهنمای نصب
  • فایل Setup.exe را اجرا کنید
  • سپس مراحل نصب را طی کنید.
سیستم مورد نیاز
  • سیستم عامل : ویندوز 98 به بالا
  • پردازنده : Intel Pentium 4 یا AMD Athlon XP
  • رم : 256 مگابایت
  • گرافیک : Nvidia GeForce 2 یا AMD Radeon 7200
  • دایرکت ایکس : نسخه 9
  • فضای مورد نیاز : 3 گیگابایت
اطلاعات فایل

[ قلعه 2 ] Stronghold 2


حجم بازی: 900 مگابایت

باکس دانلود

— دوبله عصر بازی و مدرن

دانلود با لینک مستقیم

— دوبله صنوبر

دانلود با لینک مستقیم

— دوبله سایبر

دانلود با لینک مستقیم

آخرین بروزرسانی : 25 فروردین 1402

پسورد فایل : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *