ّ

دانلود ترینر بازی NBA 2K19

دانلود ترینر بازی NBA 2K19

شما می توانید با ترینر بازی NBA 2K19 از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی NBA 2K19 همراه گیم کیو باشید.

بازی NBA 2K19 یک بازی ویدیویی در سبک ورزشی است و جدیدترین نسخه از سری بازی‌های NBA 2K می‌باشد. این بازی همانند نسخه‌های قبلی، در استودیو Visual Concepts توسعه یافته است و کمپانی 2K Sports وظیفه انتشار آن را بر عهده گرفته است. سری بازی‌های NBA 2K یکی از برترین و شناخته‌‌شده‌ترین بازی‌ در بین بازی‌های شبیه‌ساز است که هر ساله با اضافه کردن ویژگی‌ها و امکانات جدید، جذاب‌تر از قبل واقعه شده و نسخه جدید این بازی نیز از این قضیه مستثنی نیست. با گیم‌تو‌دانلود و دانلود بازی NBA 2K19 برای کامپیوتر همراه باشید.

NBA 2K19 در واقع بیستمین قسمت از سری بازی‌های NBA 2K است که برای اولین‌بار در سال ۱۹۹۹ برای کنسول Dreamcast منتشر شد. بی‌شک این مجموعه بازی، یکی از بهترین و کامل‌ترین شبیه‌ساز بسکتبال است که تنها رقیبی که از آن مشاهده می‌شود، NBA LIVE است که در طی چند سال اخیر سیر نزولی داشته است. این بازی در طی سال‌های اخیر که نسخه‌های مختلف از آن منتشر شده است، میانگین نمره‌هایش بالای 85 بوده است. ادامه همچین روندی برای این فرانچایز بسیار سخت است و یک لغزش می‌تواند زیان جبران ناپذیری به کل مجموعه وارد کند. زیانی که در سال ۲۰۱۴ بازی PES با آن مواجه شد و از آن زمان در حال جبران این لغزش است.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *