ّ

دانلود سیو بازی GTA IV

دانلود سیو بازی GTA IV

Grand Theft Auto IV یک بازی اکشن و ماجراجویی که در سال 2008 توسط Rockstar North ساخته و توسط Rockstar Games منتشر شده است. این ششمین ورودی اصلی در سری Grand Theft Auto است که پس از Grand Theft Auto: San Andreas در سال 2004، و یازدهمین قسط کلی است. داستان تک‌نفره که در شهر خیالی لیبرتی سیتی، بر اساس شهر نیویورک، اتفاق می‌افتد، از جانباز جنگ اروپای شرقی، نیکو بلیک و تلاش‌های او برای فرار از گذشته‌اش در حالی که تحت فشار جنایتکاران سرشناس بود، را دنبال می‌کند. طراحی جهان باز به بازیکنان اجازه می دهد آزادانه در شهر لیبرتی، متشکل از سه جزیره اصلی، و ایالت همسایه آلدرنی، که در نیوجرسی قرار دارد، پرسه بزنند.

بازی از دید سوم شخص انجام می شود و دنیای آن پیاده یا با وسیله نقلیه پیمایش می شود. در سراسر حالت تک نفره، بازیکنان Niko Bellic را کنترل می کنند. یک حالت چند نفره آنلاین نیز همراه با بازی گنجانده شده است که به 32 بازیکن امکان می‌دهد در بازی‌های مشارکتی و رقابتی در بازآفرینی تنظیمات تک‌نفره شرکت کنند. بعداً دو بسته الحاقی برای بازی منتشر شد، The Lost و Damned و The Ballad of Gay Tony که هر دو دارای طرح‌های جدیدی هستند که با خط داستانی اصلی Grand Theft Auto IV در ارتباط هستند و قهرمان‌های جدید را دنبال می‌کنند.

توسعه Grand Theft Auto IV بلافاصله پس از انتشار San Andreas آغاز شد و بین بسیاری از استودیوهای Rockstar در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شد. بازی تغییری را به سبک و لحن واقعی‌تر و دقیق‌تر برای سری ارائه داد. برخلاف آثار قبلی، Grand Theft Auto IV فاقد تأثیر سینمایی قوی بود، زیرا تیم تلاش کرد رویکردی بدیع به داستان داشته باشد. به عنوان بخشی از تحقیقات خود برای دنیای باز، تیم توسعه تحقیقات میدانی گسترده ای را در نیویورک انجام داد و بیش از 100000 عکس و چندین ساعت فیلم گرفت. سازندگان جهان را مهم ترین عنصر بازی می دانستند. اگرچه بزرگترین نقشه در این سری نیست، اما به دلیل عمودی بودن و سطح جزئیات آن را از نظر وسعت قابل مقایسه می دانستند. بودجه به بیش از 100 میلیون دلار رسید و آن را به یکی از گران‌ترین بازی‌های ویدیویی تبدیل کرد.

محتوای پوشه Save در مسیر زیر کپی کنید.

C:\Users\[UserName]\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV

(Complete EditionC:\Users\[UserName]\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames

(FitGril) C:\Users\[UserName]\Documents\Rockstar Games\GTA IV\Profiles\[USER-ID]

[USER-ID] : نام یوزنیم کامپیوتر

[UserName] : نام یوزر شما در بازی

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *