ّ

دانلود ترینر بازی Songs of Conquest

دانلود ترینر بازی Songs of Conquest

شما می توانید با ترینر Songs of Conquest از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با دانلود ترینر بازی Songs of Conquest همراه گیم کیو باشید.

ژانر استراتژیک از آن دسته سبک‌هایی است که تقریباً رو به فراموشی سپرده شده است. زمانی طیف گسترده‌ای از انواع بازی‌های استراتژیک در دسترس بودند که هر کدام سوژه‌ای متفاوت را به خورد مخاطب می‌دادند. از مبارزه در دوران باستان گرفته تا سفر به آینده و تجربه جنگ‌های علمی تخیلی. خوشبختانه شاهد بازگشت این ژانر جذاب هستیم و بازی‌های بسیاری زیر سایه آن پرورش پیدا می‌کنند. بازی Songs of Conquest از استودیو Lavapotion عنوانی در سبک استراتژی نوبتی بوده که تلفیقی از انواع عناصر نقش‌آفرینی و دنیاهای فانتزی را به خورد شما خواهد داد. گیم پلی بازی شباهت‌های زیادی به عناوین کلاسیک دهه 90 دارد. شما کنترل گروهی از جادوگران به اسم Wielders را بر عهده می‌گیرید که در سراسر یک سرزمین ناشناخته و وسیع گشت و گذار کرده، با دشمنان وارد مبارزه شوند و در جست‌وجوی اشیاء ارزشمند باشند.

تنوع مراحل و نقشه‌های بازی بسیار بالا بوده و عناصر پرجزییات زیادی را در هر کدام تجربه خواهید کرد. بخش دیگری از گیم پلی به مدیریت منابع، تحقیق و توسعه تکنولوژی‌ها و گسترش قلمرو شما اختصاص دارد، مشابه چیزی که در بسیاری از عناوین استراتژیک تجربه کرده‌اید. سیستم مبارزات به شکل نوبتی طراحی شده و طیف گسترده‌ای از انواع نیروها با قابلیت‌های مختلف تحت کنترل شما قرار می‌گیرند. در بازی چهار نژاد مختلف وجود دارد که هر کدام نیروهای مخصوص و نقاط قوت و ضعف منحصر به فردی دارند. بخش داستانی بازی نیز دو روایت جذاب را در دنیای وسیع و فانتزی‌اش برای شما در نظر گرفته تا بتوانید از گسترش قلمرو، مبارزات جادویی و پیاده‌سازی تاکتیک‌های مختلف در آن لذت ببرید.

راهنمای نصب
  • نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.
باکس دانلود

آخرین بروزرسانی : 19 اسفند 1401

پسورد فایل : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.