ّ

دانلود ترینر بازی Project Warlock 2

دانلود ترینر بازی Project Warlock 2

شما می توانید با ترینر Project Warlock 2 از چیت در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Project Warlock 2 همراه گیم کیو باشید.

بازی Project Warlock II دقیقا بعد از اتفاقات بازی اول شروع می‌شود. هر کدام از کاراکترهای بازی مهارت و امتیازات خاصی دارند و می‌توانند از سلاح‌های منحصربه‌فرد استفاده کنند. مهارت‌های جادویی را برای باز کردن قفل‌ها در نظر گرفته و سعی کنید که با استناد به بازی اول جلو روید. بازی چند فصل انفجاری هم دارد که شما را در موقعیت‌های مختلف قرار خواهد داد. می‌توانید مبارزات خود را با پیشروی بهتر همراه کرده و با هیولاهای مرگبار روبرو شوید. باس‌های قدرتمندی هم در بازی وجود دارد که در تاریکی غوطه‌ور شده‌اند و می‌توانید با آن‌ها روبرو شوید.

می‌توانید سطوح بازی شامل ۶ مرحله بزرگ و گسترده را گذر کرده و در مراحلی حضور پیدا کنید که ۱۰ برابر بزرگ‌تر مراحل معمولی هستند. بازی ساختارهای عمودی و سه‌بعدی دارد و پلتفرم‌هایی را خواهید دید که به معنای واقعی کلمه می‌توانند گیم‌پلی را ارتقا دهند. دشمنان و اسرار متفاوت در بازی حضور دارند و با غلبه بر آن‌ها می‌توانید امتیاز بیشتری کسب کنید. تکمیل هر مرحله حدود ۱ ساعت طول خواهد کشید. از سلاح‌های جادویی بر اساس شخصیت خود استفاده کرده و سبک‌های مختلفی را در بازی تجربه کنید. تفنگ ساچمه‌ای، مسلسل و تفنگ‌های تک تیرانداز هم در بازی وجود دارد که می‌توانید در ادامه به سراغش روید و تخریب بیشتری را در محیط ایجاد کنید.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.