ّ

دانلود کرک آنلاین بازی Shadow of the Tomb Raider

دانلود کرک آنلاین بازی Shadow of the Tomb Raider

شما می توانید با دانلود کرک بازی Shadow of the Tomb Raider ، این بازی را به صورت کاملا رایگان تجربه کنید. با کرک آنلاین بازی Shadow of the Tomb Raider همراه گیم کیو باشید.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

بازی Shadow of the Tomb Raider از جایی آغاز می‌شود که لارا و جونا در حال سفر هستند و به دلیل شدت گرفتن طوفان هلیکوپتر آن‌ها سقوط کرده و لارا همراهانش را گم می‌کند. اما آن‌ها به چه دلیل و به کجا در حال سفر هستند؟ بازی بای یک فلش بک به این سوال ما پاسخ می‌دهد. داستان بازی باز هم مربوط به لارا و انجمن Trinity می‌شود که می‌خواهند دنیا را نابود کنند. البته این بار این برداشتی است که لارا از صحبت‌های دکتر دومینگز داشته و ما نیز این برداشت را باور داریم.

در ابتدای بازی لارا یک خنجر باستانی را پیدا کرده و آن را می‌دزدد عملی که سبب ایجاد یک سونامی در مکزیک می‌شود و لارا پس از نبردی سخت، در نهایت به اجبار خنجر را به دکتر دومینگز تقدیم می‌کند. داستان بازی کماکان عالی به نظر می‌رسد و نسبت به نسخه‌های قبلی افت نداشته است. به بهترین شکل ممکن در Shadow of the Tomb Raider به شخصیت‌ها پرداخته شده و در مورد گذشته آن‌ها مطالبی وجود دارد که با خواندنشان می‌توانید اطلاعات خود را بالاتر ببرید.

  • ابتدا مطمئن شوید که بازی شما از کرک CPY استفاده می کند.(دانلود کرک CRY)
  • وارد اکانت استیم خود بشوید. (توصیه میشود که از اکانت اصلی خود استفاده نکنید)
  • محتوای پوشه Crack Online را در محل نصب بازی خود کپی و جایگزین نمایید.
  • بازی توسط کلاینت استیم اجرا کنید تا بتوانید با سایر کاربرانی که از نسخه ی کرک شده CPY استفاده می کنند، به صورت آنلاین بازی کنید.
  • اگر در هنگام اجرای بازی به شما اخطار سرور داده شد، نادیده بگیرید. چرا که سرورهای کرکی در دسترس خواهند بود.
پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *