گیم کیو

مرجع بازی های ویدیویی

دانلود کرک آنلاین بازی Shadow of the Tomb Raider

بالاخره نسخه کرک شده بخش آنلاین و بخش آفلاین  بازی Shadow of the Tomb Raider یا همان SOTTR پس از گذشت حدودا ۲ماه توسط گروه CPY منتشر شد. این کرک دارای تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی منتشرشده برای این بازی تا ۱۷م نوامبر ۲۰۱۸ می باشد.

دانلود بازی Shadow of the Tomb Raider از جایی آغاز می‌شود که لارا و جونا در حال سفر هستند و به دلیل شدت گرفتن طوفان هلیکوپتر آن‌ها سقوط کرده و لارا همراهانش را گم می‌کند. اما آن‌ها به چه دلیل و به کجا در حال سفر هستند؟ بازی بای یک فلش بک به این سوال ما پاسخ می‌دهد. داستان بازی باز هم مربوط به لارا و انجمن Trinity می‌شود که می‌خواهند دنیا را نابود کنند. البته این بار این برداشتی است که لارا از صحبت‌های دکتر دومینگز داشته و ما نیز این برداشت را باور داریم.

در ابتدای بازی لارا یک خنجر باستانی را پیدا کرده و آن را می‌دزدد عملی که سبب ایجاد یک سونامی در مکزیک می‌شود و لارا پس از نبردی سخت، در نهایت به اجبار خنجر را به دکتر دومینگز تقدیم می‌کند. داستان بازی کماکان عالی به نظر می‌رسد و نسبت به نسخه‌های قبلی افت نداشته است. به بهترین شکل ممکن در Shadow of the Tomb Raider به شخصیت‌ها پرداخته شده و در مورد گذشته آن‌ها مطالبی وجود دارد که با خواندنشان می‌توانید اطلاعات خود را بالاتر ببرید.

آموزش نصب کرک آنلاین

1) ابتدا مطمئن شوید که بازی شما از کرک CPY استفاده می کند.(در صورت نبود کرک CRY برای دانلود این کرک اینجا کلیک کنید)

2) کلاینت استیم را از اینجا دانلود کنید. آن را نصب کرده و وارد اکانت استیم خود بشوید.

3) محتوای پوشه Crack Online را در محل نصب بازی خود کپی و جایگزین نمایید.

4) بازی توسط کلاینت استیم اجرا کنید تا بتوانید با سایر کاربرانی که از نسخه ی کرک شده CPY استفاده می کنند، به صورت آنلاین بازی کنید.

5) اگر در هنگام اجرای بازی به شما اخطار سرور داده شد، نادیده بگیرید. چرا که سرورهای کرکی در دسترس خواهند بود.

کرک شده توسط گروه CRY


لینک دانلود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق برای وبسایت گیم کیو محفوظ است. | Newsphere by AF themes.