ّ

دانلود ترینر بازی Subnautica Below Zero

دانلود ترینر بازی Subnautica Below Zero

شما می توانید با ترینر Subnautica Below Zero از چیت در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Subnautica Below Zero همراه گیم کیو باشید.

بازی Subnautica Below Zero ماجراجویی هیجان انگیزی است که در زیر آب جریان دارد و قرار است که آن را در اقیانوس بی کرانی تجربه کنید. فصل جدید این بازی در جهان Subnautica جریان دارد و مدام در این دنیای ناشناخته، توسعه پیدا خواهد کرد. سفر کاملا جدید و جذابی انتظار شما را می‌کشد و باید در یک منطقه قطبی خودتان را غرق کنید. سعی کنید از دانش خود استفاده کرده و از تجهیزات بازی هم بهره ببرید. حقایق را کشف کرده و سعی کنید که متوجه اتفاقات مرموز پیرامون خود باشد. ایستگاه‌های تحقیقاتی بسیاری در منطقه وجود دارد و می‌توانید اتفاقات رخ داده برای دانشمندان خود را تحلیل کنید. قله‌های پوشیده از برف در بازی وجود دارد که شما را به سمت غارهای یخی هدایت خواهد کرد. مطالعه و کاوش بهترین سلاح شما در این بازی خواهد بود.

بازی Subnautica Below Zero روی ساخت و ساز پیاده سازی شده و باید با جا به جایی منبع، بتوانید زیستگاه‌های گسترده‌ای را در بازی احداث کنید. از آب و هوای سخت جان سالم به در برده و انفجارهای بازی را نیز کنترل کنید. سعی کنید لباس گرمی برای خود درست کرده و با نوشیدن یک قهوه داغ، شرایط را در بازی برای خود درست کنید. شما در پی اتفاقی هستید که برای خواهرتان رخ داده است و باید کل سیاره را برای این منظور بگردید. داستانی از غم و اندوه انتظار شما را می‌کشد و می‌توانید حقیقت را در آن کشف کنید.

راهنما
  • نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.
باکس دانلود

آخرین بروزرسانی : 9 مهر 1401

پسورد فایل : www.gameq.ir

برچسب ها

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *