ّ

دانلود کرک بازی The Last of Us Part 1

دانلود کرک بازی The Last of Us Part 1

شما می توانید با کرک The Last of Us Part 1 این بازی را به صورت کامل و رایگان تجربه کنید. با دانلود کرک بازی The Last of Us Part 1 همراه گیم کیو باشید.

داستان سرایی احساسی و شخصیت های فراموش نشدنی را در بازی The Last of Us که برنده بیش از 200 جایزه شده است را تجربه کنید. در یک تمدن ویران شده، جایی که بازماندگان سخت‌گیر بیداد می‌کنند، جوئل، قهرمان خسته می آید تا شخصیت الی ۱۴ ساله را از یک منطقه قرنطینه نظامی به بیرون ببرد. با این حال، چیزی که به عنوان یک شغل کوچک شروع می شود، به زودی به یک سفر بی رحمانه بین کشور تبدیل می شود. بازی The Last of Us Part I شامل داستان کامل تک نفره The Last of Us و فصل پیش درآمد مشهور Left Behind است که به بررسی رویدادهایی می‌پردازد که زندگی الی و بهترین دوستش رایلی را برای همیشه تغییر داده است.

در بازی The Last of Us Part I بازیکنان از سلاح هایی مانند تپانچه، تفنگ و مواد منفجره ساخته شده و همچنین حملات سنگین با چنگال، خفاش و لوله های فلزی برای دفاع از خود در برابر افراد آلوده و سایر بازماندگان انسانی استفاده می کنند. بازیکنان همچنین می توانند در سکانس های مبارزه مخفی کاری که شامل نمای نزدیک دوربین است شرکت کنند. حملات سلاح و مواد منفجره می تواند منجر به بریدن سر و/یا تکه تکه شدن بدن شود. صحنه ها اعمال خشونت آمیز شدید از جمله مضامین خودکشی و شکنجه را به تصویر می کشند.

راهنمای نصب
  • محتوای پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید
کرک فیکس Memory Leak
  • کرک فیکس Memory Leak برای رفع مشکل مصرف زیاد رم می باشد.
  • برای نصب این کرک فیکس فقط کافیه محتوای پوشه Memory Leak FiX را در محل نصب بازی کپی کنید.

برچسب ها

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

2 پاسخ به “دانلود کرک بازی The Last of Us Part 1”

  1. Abbas گفت:

    کرک اومد ، بزارید دیگه بی زحمت ما منتظریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *