ّ

دانلود کرک بازی Madden NFL 20

دانلود کرک بازی Madden NFL 20

شما می توانید با دانلود کرک بازی Madden NFL 20 ، این بازی را به صورت کامل و رایگان تجربه کنید. با دانلود کرک بازی Madden NFL 20 همرا گیم کیو باشید.

Madden NFL 20 معروفترین بازی شبیه ساز فوتبال آمریکایی می باشد که بر اساس لیگ ملی فوتبال آمریکا ( NFL ) ساخته شده است . در این نسخه Madden NFL 20 چهره Patrick Mahomes را روی کاور بازی مشاهده می کنید . Patrick Mahomes با ارزش ترین بازیکن NFL در سال 2018 بود و امسال نیز یکی از بهترین بازیکن های NFL است . از ویژگی های جدیدی که به این نسخه از بازی اضافه شدند می توان به اضافه شدن لیگ فوتبال دانشگاهی و مد QB1 که بازیکنان فوتبال دانشگاهی را بررسی می کند و به آنها کمک می کند تا وارد NFL شوند، اشاره کرد.

قسمت جدید career campaign فقط درباره شماست و از ابتدای بازی هر تصمیمی که بگیرید در آینده شغلی تان تاثیر خواهد گذاشت . در کل 10 دانشگاه با نام های Texas, Oregon, Oklahoma, Clemson, Florida, LSU, Miami, Texas Tech, USC و Florida St وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید . همچنین سیستم جدیدی به نام بازیکنان X-Factor به این نسخه از بازی اضافه شده است که به بازیکنان اجازه می دهد تا از ویژگی های خاص و منحصر بفرد خود استفاده کنند تا بازیکنان برتر NFL احساس بهتری داشته باشند.

در کل 50 بازیکن برتر با قابلیت X-Factor و بیش از 30 بازیکن برتر در این نسخه از بازی وجود دارد . تفاوت بازیکنان برتر X-Factor با بازیکنان معمولی در قابلیت های منحصر به فردشان می باشد که می توانند در هر بازی باعث برنده شدن شما بشوند، در حالی که بازیکنان معمولی در هر فصل ممکن است فقط یک بار باعث برنده شدن شما شوند . گرافیک فوق العاده این بازی همراه با گیم پلی واقعی آن می تواند طرفداران فوتبال آمریکایی را برای ساعت ها سرگرم خود کند.

محتوای پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *