گیم کیو

سرزمین بازی های ویدئویی

دانلود ترینر بازی Children of Morta

Children of Morta Trainer

Children of Morta Trainer

شما می توانید با ترینر بازی Children of Morta در بازی حرفه باشید و در برابر دشمنانت تقلب کن. و با ما در دانلود ترینر بازی Children of Morta همراه گیم کیو باشید.

بازی ایرانی Children of Morta محصولی از استودیو Dead Mage است که در سبک اکشن، ماجراجویی و نقش‌آفرینی ساخته شده و در ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ توسط ۱۱ بیت استودیوز برای سیستم‌عامل ویندوز منتشر شده است. داستان فرزندان مورتا در یک سرزمین دور جریان دارد، اما پس‌زمینه آن با زندگی روزمره‌ ما انطباق دارد. این داستان، داستان احساساتی‌ست که همه ما به خوبی می‌شناسیم و گاهی خیلی بیش از آن‌چه اعتراف می‌کنیم، برای این احساسات ارزش قائل می‌شویم. عشق و امیدواری، انتظار و عدم اطمینان، حس فقدان و فداکاری که می‌خواهیم انجام دهیم تا کسانی را که برایمان باارزش هستند، نجات دهیم.

این بازی، داستان یک خانواده خارق‌العاده از قهرمانان را روایت می‌کند. با فسادی که در سرتاسر سرزمین گسترش یافته، محافظان کوهستان مورتا باید در برابر اهریمن باستانی برخیزند. اما این داستان به نجات دادن دنیا مربوط نمی‌شود؛ بلکه داستان در مورد یک خانواده شجاع است که در زمان بلعیده شدن دنیای پیرامونشان توسط تاریکی، کنار هم می‌ایستند.
شما خصوصیات هر کاراکتر را همراه با شیوه منحصر به فرد مبارزه آن‌ها یاد می‌گیرید و تجربه می‌کنید. شما می‌بینید که احساسات هر کدام از آن‌ها در زمان تلاش برای کمک به دیگری و در نهایت برگرداندن صلح به سرزمینشان چقدر افزایش می‌یابد.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات