گیم کیو

سرزمین بازی های ویدیویی
دانلود ترینر بازی Code Vein

ترینر بازی Code Vein

ترینر بازی Code Vein

شما می توانید با ترینر بازی Code Vein از چیت کد ها در بازی استفاده کنید و در برابر دشمنانت تقلب کن. و با ما در دانلود ترینر بازی Code Vein همراه گیم کیو باشید.

بازی Code Vein در سبک اکشن و نقش آفرینی محصولی از BANDAI NAMCO Entertainment می باشد و توسط استودیو BANDAI NAMCO Studios توسعه داده شده است . داستان بازی در آخرالزمانی قریب الوقوع اتفاق می افتد . دنیایی که می شناختیم نابوده شده است و شما در نقش یکی از آخرین بازمانده ها باید با خطرات این دنیای جدید رو به رو شوید . با هوش مصنوعی بازی و یا با یکی از دوستانتان به صورت co-op تیم تشکیل دهید و با کمک یکدیگر در این دنیای وسیع و پهناور ماجراجویی کنید . با استفاده از قدرت های ترکیبی فاصله ای مناسب بین خود و دشمنانتان ایجاد کنید و از آن برای دفاع در برابر حمله های غافل گیر کننده و سلاح های عجیب استفاده کنید .

در طی بازی چالش های بسیاری سر راه شما قرار می گیرند . با شرکت در آن ها جوایز نفیسی را دریافت خواهید کرد و سطح کاراکتر شما افزایش پیدا می کند . با افزایش سطح به تجهیزات و سلاح های جدیدی دست پیدا می کنید که قدرت شما را افزایش می دهند تا بتوانید در برابر دشمنان قوی تری مقابله کنید . سلاح های متنوعی چون سر نیزه ، نیزه و تبر و غیره در ابتدای بازی در اختیار شماست . با دسترسی به Gifts می توانید قدرتتان را افزایش دهید ، دشمنانتان را ضعیف کنید و همچنین به شما این امکان را می دهد که به قدرت های جدیدی از سلاح ها و حمله ها دسترسی پیدا کنید . در بازی Code Vein باید گذشته خود را پیدا کنید و از کابوسی که الان دارید در آن زندگی می کنید فرار کنید .

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir


guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
برای اطلاع از جدیدترین اخبار و مطالب سایت عضو کانال تلگرام گیم کیو شویدکلیک کنید