ّ

دانلود ترینر بازی Code Vein

دانلود ترینر بازی Code Vein

شما می توانید با ترینر بازی Code Vein از چیت کد ها در بازی استفاده کنید و در برابر دشمنانت تقلب کن. و با ما در دانلود ترینر بازی Code Vein همراه گیم کیو باشید.

بازی Code Vein در سبک اکشن و نقش آفرینی محصولی از BANDAI NAMCO Entertainment می باشد و توسط استودیو BANDAI NAMCO Studios توسعه داده شده است . داستان بازی در آخرالزمانی قریب الوقوع اتفاق می افتد . دنیایی که می شناختیم نابوده شده است و شما در نقش یکی از آخرین بازمانده ها باید با خطرات این دنیای جدید رو به رو شوید . با هوش مصنوعی بازی و یا با یکی از دوستانتان به صورت co-op تیم تشکیل دهید و با کمک یکدیگر در این دنیای وسیع و پهناور ماجراجویی کنید . با استفاده از قدرت های ترکیبی فاصله ای مناسب بین خود و دشمنانتان ایجاد کنید و از آن برای دفاع در برابر حمله های غافل گیر کننده و سلاح های عجیب استفاده کنید .

در طی بازی چالش های بسیاری سر راه شما قرار می گیرند . با شرکت در آن ها جوایز نفیسی را دریافت خواهید کرد و سطح کاراکتر شما افزایش پیدا می کند . با افزایش سطح به تجهیزات و سلاح های جدیدی دست پیدا می کنید که قدرت شما را افزایش می دهند تا بتوانید در برابر دشمنان قوی تری مقابله کنید . سلاح های متنوعی چون سر نیزه ، نیزه و تبر و غیره در ابتدای بازی در اختیار شماست . با دسترسی به Gifts می توانید قدرتتان را افزایش دهید ، دشمنانتان را ضعیف کنید و همچنین به شما این امکان را می دهد که به قدرت های جدیدی از سلاح ها و حمله ها دسترسی پیدا کنید . در بازی Code Vein باید گذشته خود را پیدا کنید و از کابوسی که الان دارید در آن زندگی می کنید فرار کنید .

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *