ّ

دانلود ترینر بازی 2019 Grid

دانلود ترینر بازی 2019 Grid

شما می توانید با ترینر بازی 2019 Grid از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با ما در دانلود ترینر بازی 2019 Grid همراه گیم کیو باشید.

بازی 2019 Grid در سبک اکشن ، شبیه ساز و مسابقه ای توسط Codemasters منتشر و توسعه داده شده است . این بازی دارای گیم پلی ای مسابقه ای و ماشین سواری می باشد و امکان بازی به صورت چند نفره را دارد و به شما رقابتی هیجان انگیز را پیشنهاد می دهد . روش بازی خود را پیدا کنید و مسابقات را با استفاده از آن فتح کنید . با پیروزی های خود جایگاهی را در دنیای 2019 Grid پیدا کنید و با بهترین ماشین های مسابقه ای و مشهور ترین رانندگان در خاص ترین نقاط دنیا رقابت کنید . گستره وسیعی از ماشین ها با کلاس های مختلف در دسترس است که می توانید با پیشرفت در بازی به هرکدام از آن ها پیدا کنید .

صرف نظر از تمام ماشین ها و کلاس ها و مود ها بازی 2019 Grid شما را در مسابقاتی غیرقابل پیش بینی قرار می دهد که می توانید هیجان ، سرگرمی و لذت را در هر رقابت حس کنید . پیروزی در مسابقات پاداش ها و جوایز ارزنده ای را به همراه دارد . رقابت ها و چالش های بسیاری در بازی وجود دارند و شما می توانید رقابت مورد علاقه خود را انتخاب کنید . مسابقات در مکان هایی در سراسر دنیا برگزار می شوند که هر کدام دارای سطحی مخصوص به خود می باشد . در طول مسابقات می توانید به ماشین های دیگر ضربه بزنید و صدمات جدی ای را وارد کنید . راننده های هوش مصنوعی بازی هر کدام دارای نقاط ضعف و قدرت متنوعی هستند که با تشخیص شان می توانید از آن ها به نفع خود استفاده کنید .

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.