ّ

دانلود ترینر بازی Pacific Drive

دانلود ترینر بازی Pacific Drive

شما می توانید با ترینر بازی Pacific Drive از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Pacific Drive همراه گیم کیو باشید.

بازی Pacific Drive در سبک بقا دنبال شده و استودیو Ironwood Studios توسعه یافته و توسط Curve Digital منتشر می‌شود. بازی در منطقه‌ای مرموز به نام Olympic Exclusion Zone اتفاق می‌افتد. بازیکن نقش یک راننده را بر عهده می‌گیرد که در این منطقه گرفتار شده است و باید برای زنده ماندن از طریق طوفان‌های مرگبار، موجودات خطرناک و موانع مختلف رانندگی کند. گیم پلی بازی بر روی رانندگی و بقا تمرکز دارد. بازیکن باید با استفاده از ماشین خود از طریق محیط‌های خطرناک رانندگی کند و در عین حال از طوفان‌های مرگبار، موجودات خطرناک و موانع مختلف عبور کند. این اثر دارای چرخه‌های شبانه‌روزی پویا است که بر گیم پلی بازی تأثیر می‌گذارد.

در طول روز، بازیکن می‌تواند به اکتشاف در محیط بپردازد و منابع را جمع‌آوری کند. در طول شب، محیط بازی خطرناک‌تر می‌شود و بازیکن باید برای زنده ماندن از ماشین خود استفاده کند. این اثر از همان ابتدا نقدهای مثبتی را از منتقدین دریافت کرد. منتقدین از گیم پلی جذاب و گرافیک فنی جالب آن تمجید کرده و اعتقاد دارند که داستان هم پتانسیل‌های بالایی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. جالب است بدانید که بازی نمره خوب ۸۲ را در متاکریتیک دریافت کرد. داستان بازی مرموز بوده و بازیکنان باید برای کشف رازهای Olympic Exclusion Zone راهی شوند. می‌توانید دوستان دیگر خود را هم همراه کرده و این ماموریت را راحت‌تر به پایان رسانید.

راهنمای نصب
  • نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.
باکس دانلود

آخرین بروزرسانی : 12 اسفند 1402

پسورد فایل : www.gameq.ir

برچسب ها :

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.