گیم کیو

سرزمین بازی های ویدئویی

دانلود کرک بازی Forza Horizon 4

کرک بازی Forza Horizon 4

کرک بازی Forza Horizon 4

شما می توانید با دانلود کرک بازی Forza Horizon 4 ، این بازی را به صورت کامل تجربه کنید. با دانلود ترینر بازی Forza Horizon 4 همراه گیم کیو باشید.

بازی Forza Horizon 4 یازدهمین نسخه از سری Forza و چهارمین نسخه از مجموعه Forza Horizon است که توسط Playground Games در سبک مسابقه‌ای، ماشین‌سواری و جهان‌باز ساخته شده و کمپانی مایکزوسافت وظیفه انتشار این عنوان را برعهده داشته است. Forza Horizon 4بهشت دوستداران سبک Racing است که داشتن 450 ماشین لایسنس شده در این بازی، این مسئله را بهتر نشان می‌دهد. در این نسخه بخشی قرار داده شده است که بازی بازها به راحتی می‌توانند مسیرهای دلخواه خود را طراحی کنند تا یک پیست مسابقه‌ای خاص و متفاوت را خلق کنند.

این ویژگی باعث می‌شود تا بازی به این راحتی‌ها خسته کننده نشود و تنوع بالایی به بخش مسابقات بازی اضافه شود. در هر سرور از این بازی، 72 بازیکن می‌توانند به رقابت با یکدیگر بپردازند که پیشرفت چشم‌گیری نسبت به نسخه‌های قبلی بازی است؛ البته این مسئله به آن معنی نیست که شما باید حتماً به صورت آنلاین به تجربه‌ی بازی بپردازید و بخش تک‌نفره و آفلاینی هم برای بازیکنانی که توانایی تجربه‌ی آنلاین را ندارند نیز در نظر گرفته شده است. بخش بسیار جذابی که به این نسخه اضافه شده است، پویا بودن فصل‌های بازی و تأثیر آن‌ها بر محیط است.

برای مثال در فصل زمستان دریاچه‌های بازی یخ می‌زنند و بازیکنان می‌توانند به گشت‌وگذار بر روی این منطقه‌ی یخی بپردازند درحالی‌که این منطقه در فصل‌های دیگر غیرقابل دسترسی است. تغییرات فصل‌ها به وضوح در بازی قابل رویت است و هر فصل، تغییرات بسیار زیادی را بر روی محیط اطراف اعمال می‌کند که بازی را زیباتر و جذاب‌تر می‌کند. در بخش آنلاین بازی، فصل‌های بازی ثابت هستند به این معنی که تمام بازیکنان یک فصل مشخص را تجربه می‌کنند تا آب و هوای متفاوت بر روی رقابت بین بازیکنان تأثیری نگذارد. سازندگان بازی قصد دارند تا دو گسترش‌دهنده‌ی بزرگ را برای Forza Horizon 4 عرضه کنند که اضافه شدن تمام ماشین‌های استفاده شده در سری فیلم‌های James Bond، بخشی از این گسترش دهنده‌ها است. شما می‌توانید موارد مختلفی را در سرتاسر نقشه بازی خریداری کنید که این کار موجب باز شدن آیتم‌ها و پِرک‌های مختلفی می‌شود.

سیستم آب و هوایی Forza Horizon 4 نیز به صورت پویا طراحی شده و تغییرات فصلی در آن کاملا مشهود است. بدین ترتیب که برکه‌ها در فصل زمستان یخ می‌زنند و به بازیکنان این امکان را می‌دهند تا از مناطقی که در سایر فصول غیرقابل دسترسی بودند، عبور کنند. این فصل‌ها در تمام سرورهای بازی ثابت هستند، بنابراین تمامی بازیکنان وضعیت آب و هوایی یکسانی را تجربه می‌کنند.

  • ابتدا باید Developer Mode در ویندوز 10 شما فعال شده باشد
  • به محل نصب بازی بروید و فایل های AppxBlockMap.xml ، AppxSignature.p7x و AppxMetadata  CodeIntegrity.cat را حذف یا تغییر نام دهید.
  • بعد فایل ForzaHorizon4.exe را به Microsoft.SunriseBaseGame_1.332.904.2_x64__8wekyb3d8bbwe.exe تغییر نام دهید.
  • سپس فایل های Lootbox.Store.dll ، Lootbox.Store ، Lootbox.Xbox.dll و LootboxUWP64 را در محل نصب بازی کپی کنید.
  • سپس در منوی استارت ویندوز  Powrtshell را جستجو کنید و برنامه Windows Powrtshell را اجرا کنید.
  • برای نصب بازی با فرمت APPX دستور زیر را در POWERSHELL وارد می کنید.

ADD-APPXPACKAGE F:\NETFLIX.APPX

توجه: قسمت F:\NETFLIX.APPX باید با مسیر اصلی که فایل APPX در سیستم شما قرار دارد جایگزین نمایید.

  • برای نصب بازی با فرمت EAPPX دستور زیر را در POWERSHELL وارد می کنید.

ADD-APPXPACKAGE F:\NETFLIX.EAPPX

توجه: قسمت F:\NETFLIX.EAPPX باید با مسیر اصلی که فایل EAPPX در سیستم شما قرار دارد جایگزین نمایید.

  • کلید اینتر را فشار دهید تا عملیات نصب بازی اغاز شود
  • بعد از نصب بازی وارد اکانت مایکروسافت خود شوید و درقسمت GAME بازی را پیدا کنید. روی ان کلیک کنید.

اگر STORE بازی نشد به قسمت Region در Control Panel مراجعه کنید و موقعیت سیستم را کشور United States قرار دهید.

پسورد : www.gameq.ir

2 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات