ّ

دانلود ترینر بازی WWE 2K20

دانلود ترینر بازی WWE 2K20

شما می توانید با ترینر بازی WWE 2K20 از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با ما در دانلود ترینر بازی WWE 2K20 همراه گیم کیو باشید.

WWE 2K20 اینبار با کلی امکانات و مود های جدید وارد بازار شده و شرکت 2K در بازی کامپیوتر WWE 2K20 از کشتی کج های قدیمی و اسطوره های این بازی ها هم استفاده کرده و نام های معروفی همچون Hulk Hogan در این بازی وجود دارند. گرافیک بازی نسبت به پارسال پیشرفت قابل توجهی داشته و اینبار گزارشگر های مسابقات کاملاً شبیه سازی شده و همچون کشتی کح های واقعی است…

بازی WWE 2K20 در سبک ورزشی و شبیه ساز محصولی از کمپانی 2K می باشد که توسط Visual Concepts توسعه داده شده است . کمپانی 2K شما را دعوت می کند که با بازی WWE 2K20 وارد رینگ مسابقات شوید و با سوپراستار WWE مورد علاقه خود ، افسانه ها ، افراد مشهور و بهترین های NXT رو به رو شوید و با هم تولد دوباره مجموعه WWE 2K را جشن بگیرید . در این قسمت برای اولین بار شاهد حضور زنان علاوه بر مردان در مسابقات هستیم . کاراکتر خود را انتخاب کنید و تمام شخصی سازی های پایه ای را برای آن ها انجام دهید و سپس وارد مسابقات شوید و آن ها را فتح کنید .

در مود MyCAREER با کاراکتر مرد یا زنی که انتخاب کرده اید پیش بروید و با پیچیدگی ها و سختی های روند داستانی بازی رو به رو شوید . شما علاوه بر این که می توانید با داستان بازی پیش بروید همچنین می توانید در چالش هایی که با آن ها مواجه می شوید شرکت کنید و توانایی های خود را امتحان کرده و آن ها را ارتقا دهید . صداگذاری این مجموعه پیشرفت چشم گیری داشته و صدای بسیاری از ستارگان مطرح کشتی کج و گزارشگران آن در طی بازی شنیده می شود . هیجان بازی کشتی کج چند نفره را می توانید در بازی WWE 2K20 به صورت واقعی و کاملا شبیه سازی شده تجربه کنید .

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

لینک دانلود

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.