ّ

دانلود ترینر بازی WWE 2K20

دانلود ترینر بازی WWE 2K20

شما می توانید با ترینر بازی WWE 2K20 از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با ما در دانلود ترینر بازی WWE 2K20 همراه گیم کیو باشید.

WWE 2K20 اینبار با کلی امکانات و مود های جدید وارد بازار شده و شرکت 2K در بازی کامپیوتر WWE 2K20 از کشتی کج های قدیمی و اسطوره های این بازی ها هم استفاده کرده و نام های معروفی همچون Hulk Hogan در این بازی وجود دارند. گرافیک بازی نسبت به پارسال پیشرفت قابل توجهی داشته و اینبار گزارشگر های مسابقات کاملاً شبیه سازی شده و همچون کشتی کح های واقعی است…

بازی WWE 2K20 در سبک ورزشی و شبیه ساز محصولی از کمپانی 2K می باشد که توسط Visual Concepts توسعه داده شده است . کمپانی 2K شما را دعوت می کند که با بازی WWE 2K20 وارد رینگ مسابقات شوید و با سوپراستار WWE مورد علاقه خود ، افسانه ها ، افراد مشهور و بهترین های NXT رو به رو شوید و با هم تولد دوباره مجموعه WWE 2K را جشن بگیرید . در این قسمت برای اولین بار شاهد حضور زنان علاوه بر مردان در مسابقات هستیم . کاراکتر خود را انتخاب کنید و تمام شخصی سازی های پایه ای را برای آن ها انجام دهید و سپس وارد مسابقات شوید و آن ها را فتح کنید .

در مود MyCAREER با کاراکتر مرد یا زنی که انتخاب کرده اید پیش بروید و با پیچیدگی ها و سختی های روند داستانی بازی رو به رو شوید . شما علاوه بر این که می توانید با داستان بازی پیش بروید همچنین می توانید در چالش هایی که با آن ها مواجه می شوید شرکت کنید و توانایی های خود را امتحان کرده و آن ها را ارتقا دهید . صداگذاری این مجموعه پیشرفت چشم گیری داشته و صدای بسیاری از ستارگان مطرح کشتی کج و گزارشگران آن در طی بازی شنیده می شود . هیجان بازی کشتی کج چند نفره را می توانید در بازی WWE 2K20 به صورت واقعی و کاملا شبیه سازی شده تجربه کنید .

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.