ّ

راهنمای قدم به قدم بازی Call of Duty Modern Warfare

راهنمای قدم به قدم بازی Call of Duty Modern Warfare

بازی Call of Duty Modern Warfare در سبک اکشن و تیراندازی محصولی ازActivision می باشد که توسط Infinity Ward توسعه داده شده است. این بازی دارای زاویه دوربین اول شخص می باشد و شانزدهمین قسمت از مجموعه بازی های Call of Duty است که امکان بازی به صورت تک نفره و چند نفره را دارد.با راهنمای مراحل بازی Call of Duty Modern Warfare همراه گیم کیو باشید.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

داستان بازی در مکانی واقعی اتفاق می افتد و دارای تنظیماتی مدرن است . در مود تک نفره یا single-player ، کمپین ها روی واقعیتی بیشتر از نوع تاکتیک بازیکن و حتی اخلاق آن تمرکز می کنند و برای هر کدام امتیاز هایی در نظر گرفته شده است که در پایان هر مرحله محاسبه می شود.

در طی روند بازی ، بازیکنان باید به سرعت مشخص کنند NPC ها برای آن ها یک تهدید محسوب می شوند یا خیر . اگر شما به تعدادی غیرنظامی آسیب وارد کنید از امتیازات شما کم خواهد شد . در بازی کامپیوتر Call of Duty Modern Warfare باید تاکتیک به خصوصی را در پیش گرفته و تصمیم های خود را بر اساس آن بگیرید .همچنین می توانید دیالوگ هایی که میان کاراکتر ها رد و بدل می شود را بر اساس نفع شخصی تان انتخاب کنید.

بخش مولتی پلیر بازی بیشتر روی گیم پلی ای تاکتیکی تمرکزدارد و همچنین شاهد بازگشت مود Killstreaks هستیم که بر اساس تعداد کشتار به شما جوایزی می دهد . این بازی با وجود سیستم شخصی سازی اسلحه دارای طیف وسیعی از اسلحه های متنوع می باشد . اسلحه های XRK M4 و XRK 357 سریع ، دقیق و با قدرت تخریب بالا می باشند وبا عملکرد های مختلف خود مناسب هراستایل بازی ای هستند .

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *