گیم کیو

سرزمین بازی های ویدئویی

دانلود ترینر بازی Rebel Inc Escalation

ترینر Rebel Inc Escalation

ترینر بازی Rebel Inc Escalation

شما می توانید با ترینر بازی Rebel Inc Escalation از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر Rebel Inc Escalation همراه گیم کیو باشید.

Rebel Inc Escalation یک بازی جذاب در سبک استراتژیک و شبیه سازی بوده که توسط استودیو Ndemic Creations ساخته و در سال 2019 منتشر شده است. این بازی با بهره مندی از بازی Plague Inc Evolved اما بسیار جذاب تر و عمیق تر در سبک نظامی ساخته شده است. در Rebel Inc Escalation جنگ به پایان رسیده، اما همه ما میدانیم که این بدان معنا نیست که همه چی تمام شده است.

برای پایدار ماندن یک کشور جنگ زده شما باید اولویت رقابت بین افراد نظامی و غیر نظامی را بدانید تا بتوانید قلب و ذهن مردم را بدست آورید و آنان را مطیع خود کنید. Plague Inc با بیش از 130 میلیون بازیکن روزانه کاربران زیادی را به خود جذب میکند اما بازی Rebel Inc Escalation یک سبک استراتژیک خاص و جذاب با الهام از پیچیدگی ها را به شما پیشنهاد میکند.

این بازی توسط منتقدین تحسین شده و توانسته در یکی از کنفرانس های بزرگ شرکت کند. پنج منطقه برای استقرار ارتش که میتوانید آنان را به محیط ها و مکان های دیگر اعزام کنید مانند مزارع، جنگل ها و… . شش فرماندار منحصر به فرد که هرکدام دارای توانایی های متفاوتی بوده که میتوانند در پیروزی شما نقش پر رنگی داشته باشند. بازی به صورت واقع گرایانه شبیه سازی شده به طوریکه سازندگان سعی کردند تا در حد امکان بازی را به واقعیت نزدیک کرده و تمام افکت ها، محیط ها و … واقع بینانه باشد. یکی از ویژگی های فوق العاده بازی داشتن سیستم چند نفره است که به بازیکنان این امکان را داده تا با دوستان خود به نبرد پرداخته و خود را به چالش کشند.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات