ّ

دانلود ترینر بازی Mafia 2 Definitive Edition

دانلود ترینر بازی Mafia 2 Definitive Edition

شما می توانید با ترینر بازی Mafia II Definitive Edition از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر Mafia 2 Definitive Edition همراه گیم کیو باشید.

نسخه ریمسترشده بازی مافیا ۲ تحت عنوان Mafia 2 Definitive Edition توسط ۲K منتشر شد. در این نسخه ریمستر تمامی گرافیک‌ها و جزئیات بازی با کیفیت عالی HD بهینه‌سازی شده‌اند، تمامی DLC های بازی در محتوای بازی لحاظ گردیده و گیم‌پلی بازی تمامی عیوبش برطرف شده است. هم‌چنین قابلیت آنلاک‌شدن Vito’s Leather Jacket and Car در هر دو بازی مافیا ۲ و مافیا ۳ ریمسترشده لحاظ شده است. بازی خاطره‌انگیز Mafia II ابتدا در سال ۲۰۱۰ میلادی برای پلتفرم‌های اکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی منتشر گردید.

داستان بازی Mafia 2 از آنجایی شروع خواهد شد که شخصیت اصلی بازی ویتو اسکالتا در کودکی به همراه پدرو مادر و خواهرش به شهر Empire City نقل مکان میکنند بعد از چند سال پدرویتو اسکالتا بدست یکی از مافیا های این شهر کشته می شود و خانواده ویتو از لحاظ مادی دچار مشکلات زیادی میشوند ولی ویتو میخواهد به این مشکلات پایان بدهد این بار ویتو به همکاری دوست صمیمی اش جو دست به سرقت یک مغازه می زنند که در این سرقت دوست صمیمی اش می تواند فرار کند اما متاسفانه خود ویتو دست گیر می شود و بعد از چند روز به زندان می رود ولی او نمی خواهد از این بیشتر در زندان باشد و پیشنهاد ارتش را برای شرکت در جنگ جهانی دوم می پذیرد ولی در قبال ارتش او را نیز از زندان آزاد خواهد کرد.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *