ّ

دانلود ترینر بازی Command & Conquer Remastered Collection

دانلود ترینر بازی Command & Conquer Remastered Collection

شما می توانید با ترینر بازی Command & Conquer Remastered Collection از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر Command & Conquer Remastered Collection همراه گیم کیو باشید.

زمانی بود که با لودشدن بازی Command & Conquer هیجان عجیبی در دلمان زنده می‌شد. همان لحظه‌هایی که تصاویر اولیه بازی جلوی چشممان کنار می‌رفت و به‌یک‌باره عطش عجیبی برای فتح تمام دنیا در این بازی شکل می‌گرفت. سال 1995 شروع یک فرانچایز دوست‌داشتنی بود و حالا 25 سال از روزی که این بازی ژانر استراتژیک را تکان داد می‌گذرد. استودیو Petroglyph برای زنده کردن خاطرات دست به ریمستر نسخه‌های اولیه بازی زده است و حالا می‌توانید با دانلود بازی Command & Conquer Remastered Collection دو نسخه اولیه بازی را یکجا با گرافیک 4K و فریم ریت بالا دریافت کنید. پادشاه بازی‌های استراتژیک تختش را پس گرفته است.

بازی Command & Conquer Remastered Collection شامل دو نسخه اولیه به نام‌های Command & Conquer: Tiberian Dawn و Command & Conquer: Red Alert است. سال‌ها از انتشار این دو بازی می‌گذرد و حالا که شاهد ریمستر این بازی‌ها هستیم، می‌توانیم دوباره همان جدال کلاسیک و هیجان‌انگیز را تجربه کنیم. در نسخه Red Alert به سال 1946 و شهر نیومکزیکو سفر می‌کنیم. این‌جایی است که آلبرت انیشتین منتظر سفر در زمان است. او ماشین زمانش را روشن می‌کند و خود را در سال 1924 پیدا می‌کند و خود را از تاریخ پاک می‌کند. همین باعث می‌شود که تاریخ کاملاً تغییر یابد. بدون نازی‌ها، این شوروی است که دامنه قدرت خود را گسترش داده است و حتی مرزهای خود را به چین نیز کشانده است. در سوی دیگر ائتلاف کشورهای غربی جنگ بزرگی را علیه ارتش سرخ به راه می‌اندازند و این‌طور است که جنگ شروع می‌شود و کنترل نیروها در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در نسخه Tiberian Dawn اما داستان برخورد یک سیارک به زمین روایت می‌شود و این‌طور است که پای فرازمینی ها باز می‌شود. بازی Command & Conquer Remastered Collection هر دو این بازی‌ها را باکیفیتی بی‌نظیر و گرافیکی امروزی ارائه می‌کند و خوشبختانه کنترل‌های بازی نیز دقیقاً مشابه بازی‌های امروز است. همچنین می‌توانید گرافیک قدیمی را هم مشاهده کنید و آن را با نسخه فعلی مقایسه کنید. نکته بسیار مهم این بازی، قرار دادن بیش از 7 ساعت موسیقی متن نسخه‌های اولیه است که این دفعه با ریمستری جادویی، شاهد یکی از بهترین موسیقی‌های بازی میان عنوان‌های استراتژیک هستیم. علاوه بر این‌ها قابلیت ساخت ماد و همچنین جلوه‌های سینمایی نیز گنجانده‌شده است و به نظر منتقدان این بازی ارزش ساعت‌ها تجربه کردن را دارد.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *