ّ

دانلود ترینر بازی Command & Conquer Remastered Collection

دانلود ترینر بازی Command & Conquer Remastered Collection

شما می توانید با ترینر بازی Command & Conquer Remastered Collection از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر Command & Conquer Remastered Collection همراه گیم کیو باشید.

زمانی بود که با لودشدن بازی Command & Conquer هیجان عجیبی در دلمان زنده می‌شد. همان لحظه‌هایی که تصاویر اولیه بازی جلوی چشممان کنار می‌رفت و به‌یک‌باره عطش عجیبی برای فتح تمام دنیا در این بازی شکل می‌گرفت. سال 1995 شروع یک فرانچایز دوست‌داشتنی بود و حالا 25 سال از روزی که این بازی ژانر استراتژیک را تکان داد می‌گذرد. استودیو Petroglyph برای زنده کردن خاطرات دست به ریمستر نسخه‌های اولیه بازی زده است و حالا می‌توانید با دانلود بازی Command & Conquer Remastered Collection دو نسخه اولیه بازی را یکجا با گرافیک 4K و فریم ریت بالا دریافت کنید. پادشاه بازی‌های استراتژیک تختش را پس گرفته است.

بازی Command & Conquer Remastered Collection شامل دو نسخه اولیه به نام‌های Command & Conquer: Tiberian Dawn و Command & Conquer: Red Alert است. سال‌ها از انتشار این دو بازی می‌گذرد و حالا که شاهد ریمستر این بازی‌ها هستیم، می‌توانیم دوباره همان جدال کلاسیک و هیجان‌انگیز را تجربه کنیم. در نسخه Red Alert به سال 1946 و شهر نیومکزیکو سفر می‌کنیم. این‌جایی است که آلبرت انیشتین منتظر سفر در زمان است. او ماشین زمانش را روشن می‌کند و خود را در سال 1924 پیدا می‌کند و خود را از تاریخ پاک می‌کند. همین باعث می‌شود که تاریخ کاملاً تغییر یابد. بدون نازی‌ها، این شوروی است که دامنه قدرت خود را گسترش داده است و حتی مرزهای خود را به چین نیز کشانده است.

راهنما
  • نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.
باکس دانلود

آخرین بروزرسانی : 27 خرداد 1400

پسورد فایل : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.