ّ

دانلود ترینر بازی Outer Wilds

دانلود ترینر بازی Outer Wilds

شما می توانید با ترینر بازی Outer Wilds از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر Outer Wilds همراه گیم کیو باشید.

برای همه ما پیش‌آمده است که به آسمان صاف تابستان خیره شویم و ستاره‌های متعددی را ببینیم و با خودمان فکر کنیم که این نقاط کوچک کجای گیتی قرار دارند و به‌نوعی حس کنجکاوی‌مان گل کند. این حس کنجکاوی تنها با یک ماجراجویی جذاب و هیجان‌انگیز برطرف می‌شود و برای همین است که استودیو Mobius Digital Studio بازی فوق‌العاده‌ای را به بازار عرضه کرده است. Outer Wilds عنوانی اکشن ماجراجویی است که ما را به سفر در فضای پیرامون و کهکشان‌های دور می‌پردازد و آب سردی بر روی عطش کنجکاوی ماست. به سیاره‌ای دور سفر خواهید کرد و باید با جدی‌ترین چالش‌های بقا دست‌وپنجه نرم کنید. خودتان باید غذا پیدا کنید و البته کم‌کم با دیگر حاضران این سیاره نیز آشنا خواهید شد.

شبانگاه در جنگلی بزرگ چشم می‌گشایید و در کنار یک هیمه (آتش و هیزم) از خواب، بیدار می‌شوید. خود را در یک اتمسفر خاص مشاهده می‌کنید که شباهت زیادی به کره زمین دارد. افراد حاضر در سیاره از رشادت‌های شما می‌گویند و شمارا متعجب زده می‌کنند. برای دریافتن این اسرار به رصدخانه‌ای نزدیک پناه می‌برید و تازه می‌فهمید که شما 22 دقیقه قبل از تبدیل‌شدن خورشید به یک سوپرنوا بیدار شده‌اید! در این حالت ستاره به سیاه‌چاله‌ای غول‌پیکر تبدیل می‌شود و در این هنگام همه‌چیز تنها به مرگ ختم خواهد شد. همین‌جاست که صدها پازل و معما سروکله‌شان پیدا می‌شود.

در بازی Outer Wilds هر بار با اسرار جدیدی آشنا می‌شود و آن‌قدر این بازی جالب است که این رموز و عجایب همه در زندگی اول قابل‌کشف نیستند چون نه زمانش را دارا هستید و نه بازی به شنا این امکان را خواهد داد. بعضی از این امکانات در زندگی‌های بعدی شما نمایان خواهند شد. بازی Outer Wilds فضانوردی در دل کهکشان بی‌رحم است.

فضاپیما تنها دوستی است که می‌توانید به آن اعتماد کنید. تمام اسرار و رموز در این فضاپیما ثبت می‌شود و به شکل یک پازل با قطعات مختلف می‌تواند شمارا به یک مسیر دیگری از ماجراجویی اصیل دعوت کند و البته لباس فضا نوردی نیز برای جستجو بسیار مهم است وگرنه در یک آن مرگ را به چشم خودخواهید دید. بازی Outer Wilds سراسر عجایب و تحیر است. جوهای گوناگون سیارات، شکل متفاوت آن‌ها، حاوی جزییات بسیار در سیارات در راستای وجود اسرار و رموز را می‌توان از مکانیک بی‌نظیر این بازی دانست. چنانچه که دیدن سیارکی که جاذبه نسبی آن باعث حرکت سیارکی دیگر در کنار آن در مداری مشخص‌شده است بسیار عادی است. در فضای پیرامون بگردید و حقایق هستی را کشف کنید. تنبلی را کنار بگذارید، بی‌خود لقب شجاع را به کسی نمی‌دهند!

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.