سی دی کی چیست؟

سی دی کی چیست

سی دی کی در اصل یک کد دیجیتال است که که شامل اعداد و حروف می باشد که به گیمرها اجازه می‌دهد از طریق پلتفرم های خاصی مانند استیم ، اوریجین ، یوپلی ، اپیک گیمز و… بازی های مختلف در اکانت خودشان فعال کنند تا بتوانند بازی رو انجام دهند و دو روش برای فعال سازی سی دی کی هست که روش اول خرید سی دی کی که تحویل مستری داده میشود و فعال سازی آن بر عهده صاحب اکانت است یا خرید مستقیم از پلتفرم ها که پشتیانی سایت ها فروشگاه های سی دی کی این کار را انجام میدهد که بیشتر سایت ها ایرانی از روش خرید مستقیم در پلتفرم ها در اکانت مشتری استفاده میکنند اما سی دی کی بازی ها این روزها شامل سی دی کی اورجینال و سی دی کی اشتراکی می باشد.

سی دی کی اورجینال در واقع فقط در دسترس شما هست یعنی بروی اکانت خودتون فعال میشود و شما فقط به آن درسترسی دارید و به راحتی می توانید بازی کنید و حتی به بخش آنلاین نیز دسترسی دارید و در کل شما کاملا صاحب سی دی کی در اکانت خود هستید.

سی دی کی اشتراکی در واقع یک اکانت هست که سی دی کی بازی در آن فعال شده است که به چند نفر فروخته می‌شود و محدودیت های خاصی دارد. برای مثال در سی دی کی اشتراکی نمی توانید به بخش آنلاین بازی دسترسی داشته باشید. البته سی دی کی اشتراکی هم وجود دارد که فقط می تونید در زمان های مشخص شده فقط بخش آنلاین رو بازی کنید.

برای خرید سی دی کی بازی ها کامپیوتر با بهترین قیمت می توانید به سایت گیم زیلا مراجعه کنید.

0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات