ّ

دانلود ترینر بازی Total War Saga Troy

دانلود ترینر بازی Total War Saga Troy

شما می توانید با ترینر بازی Total War Saga Troy از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Total War Saga Troy همراه گیم کیو باشید.

Total War Saga Troy بازی جدیدی در سبک استراتژیک اکشن شبیه ساز می باشد و قرار است سری تاریخی Total War را که تا به حال جوایز بسیار برده برای اولین بار به دوره ی صر برنری مدیترانه ببرد و درگیری افسانه ای بیست ساله ی میان تروی و اهالی شهر مسینیا در یونان قدیم را که به جنگ تروا معروف است به تصویر بکشد. در بازی Total War Saga Troy شاهد قهرمانان افسانه ای و مشهوری خواهی بود . داستان این عنوان از جایی شروع می شود که پاریس بی پروا و بی باک ، شاهزاده ی تروی ، هلن زیبا را از کاخ خود در اسپارتا می برد و هنگامی که آن ها دور می شوند ، شوهر هلن ، پادشاه منلوئوس نام او را نفرین می کند.

پاریس این همسر شوم را به خانه می برد . پادشاه آگاممونون ، ارباب میسنیا که مدت زمان زیادی توانسته تاج و تخت پادشاهی را درون دیوارهای محکم و غیر قابل نفوذ شهر حفظ کند ، از قضایای برادر خود آگاه می شود . او قهرمانان آخائی را از سرزمین های دور احضار می کند که در میان آن ها آشیل و ادیسئوس نیز هستند. سپس یونانی ها به سمت تروی حمله می کنند و در میدان های نبرد این شهر بزرگ افسانه های جذاب متولد می شوند . تمرکز اصلی این عنوان بر روی یکی از مهم ترین چشم اندازهای تاریخی یعنی جنگ تروجان می باشد و قرار است با ویژگی های جدیدی که به آن اضافه می شود ، بازهم این مجموعه ی محبوب و پر طرفدار را دچار یک سری تحولات کند.

راهنما
  • نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.
باکس دانلود

آخرین بروزرسانی : 22 آذر 1402

پسورد فایل : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.