گیم کیو

سرزمین بازی های ویدئویی

دانلود ترینر بازی IGI 2 Covert Strike

ترینر بازی IGI 2 Covert Strike

ترینر بازی IGI 2 Covert Strike

شما می توانید با ترینر بازی IGI 2 Covert Strike از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی IGI 2 Covert Strike همراه گیم کیو باشید.

بازی IGI 2 Covert Strike محصولی از استودیوی بازیسازی Innerloop است که در سبک شوتر اول شخص، مخفی کاری و اکشن ساخته شده است و توسط کمپانی Codemasters در سال 2003 منتشر شده است. بازی در ادامه نسخه قبلی، یعنی Project I.G.I.: I’m Going In ساخته شده است. شما در نقش David Jones ظاهر می شوید. دیوید ماموریست که برای موسسه هوش ژئوتاکتیکی (Institute for Geotactical Intelligence یا همان I.G.I) کار می کند.

او به کوهستان Carpathian اعزام می شود تا چیپ های الکتریکی که مافیای روسیه از ارتش آمریکا سرقت کرده را پس بگیرد.  سردسته دشمنان بازی، یک ژنرال چینی به نام Wu Xing است. او چندین حادثه مخرب از جمله حمله مسلحانه به مافیای روسی برای سرقت پروتوتایپ یک فناوری پیشرفته را ترتیب داده و فرد بسیار خطرناکی به شمار می رود. 19 ماموریت مختلف در بازی طراحی شده و بخش های داستانی نیز از طریق کات سین های مختلف نمایش داده می شود. دقت داشته باشید که مخفی کاری از ارکان اصلی گیم پلی به شمار می رود و می توانید از طریق، ماموریت های خود را بهتر پیش ببرید.

IGI 2 Covert Strike در مقایسه با قسمت اول این بازی از تنوع بیشتری برخوردار است. اما دقت چندانی در فیلم‌های بازی و نشان دادن درست وضعیت جونز به عمل نیامده است. صدای گوش خراش و قطع نشدنی آژیرهای خطر به همراه فریادهای دشمن برای بسیاری از گیمرها آزار دهنده است. در نسخه قبلی ، بازیکن تمامی سلاح ها را میتواند حمل کند اما در این نسخه فقط پنج نوع اسلحه که شامل چاقو،کلت،اسلحه بزرگ،بمب پرتابی و بمب نصبی را میتوان حمل کرد.به عبارتی دیگر،حمل سلاح محدود شده .در قسمتی از بازی که در زندانی در لیبی می‌گذرد، رادیو در حال پخش اخبار رادیو ایران می‌باشد.

  • محتوای پوشه Trainer را در محل نصب بازی کپی کنید.
  • سپس فایل IGI 2 Covert Strike Trainer.exe را اجرا کنید
  • سپس دکمه Run Game را بزنید
پسورد : www.gameq.ir0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات