ّ

دانلود ترینر بازی Hardspace Shipbreaker

دانلود ترینر بازی Hardspace Shipbreaker

شما می توانید با ترینر بازی Hardspace Shipbreaker از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Hardspace Shipbreaker همراه گیم کیو باشید.

به لینکس خوش‌آمدید، این سفینه فضایی عظیمی است که شمارا به جستجو در فضا می‌برد. بازی Hardspace Shipbreaker تجربه‌ای بی‌نظیر از زندگی در فضای اطراف کره زمین است. بالاخره زمانی می‌رسد که مجبوریم برای پیدا کردن منابع جدید به کرات دیگر سفر کنیم و استودیو Blackbird Interactive نیز دقیقاً با همین رویه واردشده است. به‌عنوان یکی از کارمندان شرکت لینکس، وظیفه انجام مأموریت‌های مختلفی را در بازی دارید که حسابی شمارا سرگرم خواهند کرد و فضای گسترده سرشار از سیاره‌ها و ستاره‌های مختلف را به شما نشان می‌دهد. به‌عنوان یک فضانورد مسئولیت خود را انجام دهید. هرچند که همه‌چیز آسان و ساده پیش نمی‌رود.

سفینه فضایی شما به فناوری لینکس تجهیز شده است. این فناوری به شما اجازه می‌دهد تا منابع باارزش را کشف کنید و همچنین سفینه‌های فضایی ازکارافتاده را با استفاده از آن تکه و پاره کنید و البته این بلا را می‌توانید سر حریف نیز بیاورید تنها مواظب باشید که مرگ چندان برای شما سودبخش نخواهد بود. مهم‌ترین کار در بازی Hardspace Shipbreaker ارتقای لوازم و ابزارهای مورداستفاده است. مهم نیست لباس فضایی شما باشد یا سلاح‌های کشنده، با پیشرفت در بازی باید ابزارهای جدیدی داشته باشید وگرنه کار در این سفینه چون کوه کندن خواهد شد. هر بار یک سفینه فضایی جلوی شما قرار داده می‌شود که با اوراق کردنش باید پول خوبی به جیب بزنید. دقت کنید که از همین‌الان کلی بدهی دارید و اگر این کار را انجام ندهید دیگر چیزی به اسم زندگی نخواهید داشت که بعدها به آن امیدوار باشید.

توسعه‌دهندگان بازی Hardspace Shipbreaker بیش از 15 ساعت محتوای سرگرم‌کننده برای شما آماده کرده‌اند که در طول 3 سطح مختلف دنبال می‌شود. با پیشرفت در بازی قادر به افزایش سطح و درجه خود در کمپانی لینکس خواهد بود و این درآمد بهتری برای شما خواهد داشت. دقت کنید که سفینه‌ها پر از اطلاعات و رازهای جالبی هستند و با جمع‌آوری آن‌ها می‌توانید در مورد بخش‌های مختلف کهکشان و اینکه چرا واقعاً این کار را انجام می‌دهید، بیشتر یاد بگیرید. به‌نوعی این بخشی از تجربه سرگرم‌کننده آن است که در نبود یک داستان مجزا، روایتی معمول به آن می‌بخشد. جلوه‌های بصری بازی بسیار زیبا و چشم‌نواز است و تمام آن نیز دوست دست کشیده شده است. بازی در طول آپدیت‌های آینده، محتوای زیادی دریافت می‌کند و گیم پلی به بیش از 40 ساعت خواهد رسید.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *