ّ

راهنمای قدم به قدم بازی The Last of Us Part 2

راهنمای قدم به قدم بازی The Last of Us Part 2

شما با این مقاله راهنمای قدم به قدم می توانید تمام مراحل را بدون مشکل انجام دهید و با راهنمای قدم به قدم بازی The Last of Us Part 2 همراه ما باشید.

همه‌ی ما انسان‌ها به‌ظاهر تفاوت زیادی از یک داریم اما وقتی صحبت به طبیعت و ذات ما می‌رسد می‌بینیم همه باورهایی داریم که از اطرافیان گرفته‌ایم و هر آنچه می‌بینیم را مهم قلم داد می‌کنیم. بعضی‌اوقات آن‌قدر کور می‌شویم که لازم است کسی به ما نشان دهد که هستیم و دنیا چه معنی دارد. استودیو ناتی داگ با عرضه بازی The Last of Us پنجره‌ای تازه به روی بازی‌های ویدیویی باز کرد. این پنجره ما را به دنیای پسا آخرالزمانی کشاند که ویروسی کشنده همه را به فلاکت رسانده است. شخصیت‌های جوئل و الی تعادلی عجیب را پدید آوردند و داستان آن‌ها هنوز هم بهترین روایت در تاریخ بازی‌های ویدیویی حساب می‌شود.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

بالاخره روز موعود فرارسید و بازی The Last of Us Part II به بازار عرضه شد. این شاهکار Sony Interactive Entertainment است که این بار خودش را به پله‌های جدیدی رسانده است: خشونت بخشی نهان ذات ماست، کسی باید زنده‌اش کند. بازی The Last of Us Part II طوفانی شروع می‌شود. الی و جوئل در حال دوره کارهای گذشته خود هستند و با هم از روزگاری می گویند که آنها را به این نقطه رسانده است. Ellie قهرمان این بازی حالا دختر بزرگی شده است و شخصیتش این بار از دل چالش ها و پیچ و خم های زیادی بیرون آمده است.

خبری از آن دختر معصوم و کوچک نیست. خون، خشونت و کشتار حالا به بازیچه دست الی تبدیل‌شده است؛ دختر جوانی که زندگی‌اش به رابطه‌ای عاطفی گره‌خورده است و این رابطه به دست گروهی که ازقضا دشمن اصلی اوست به‌هم‌خورده است. خشمی که حالا هیچ قانون و اساسی نمی‌شناسد و دنیایی که خودش دچار آشوب و آخرالزمان است، الی را وا‌می‌دارد تا واژه‌ای هرچند سخت اما لازم را هجی کند: «انتقام». کشتن هیچ آدمی در بازی لست آف آس 2 آسان نیست، هرکسی اسمی دارد و این دوباره شمارا یاد خود می‌اندازد. سؤال بزرگی که هر بار در ذهن شما تکرار می‌شود: خشونت اما به چه قیمتی؟ آیا انتقام کار درستی است؟

در سراسر بازی The Last of Us Part II با دشمنان مختلفی روبه‌رو خواهید شد. مبارزات در شدیدترین حالت خود دنبال می‌شوند و به لطف هوش مصنوعی فوق‌العاده حریف، کار راحتی برای برچیدن این سنگ دلان ندارید. درواقع آن‌ها نمی‌گذارند شما تکان بخورید و برای همین است که باید حسابی از انواع و اقسام مخفی‌کاری‌ها استفاده کنید: پنهان شدن زیر خودرو، پشت درخت و داخل کمدها. شهر سیاتل به جذابیت بازی افزوده است و طبیعت آن فوق‌العاده شمارا تحت تأثیر قرار خواهد داد. درواقع سکوت بر همه‌جا مستولی است اما این سکوت توسط شما شکسته می‌شود، دشمن از شما باخبر می‌شود، با تیر و کمان یکی را پایین می‌اندازد، دیگری روی شما می‌پرد و با چاقویتان تکه و پاره می‌شوید. نفس‌نفس‌زنان خود را به گوشه می‌کشانید، صدای فریاد هنوز شنیده می‌شود و خبری از آفتاب نیست. تاریکی وجود همه انسان‌ها را پوشانده است. آیا می‌توان دوباره به انسانیت ایمان آورد؟ یا اینکه همه ما لایق چشیدن مزه خشونت و نابودی هستیم؟

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *