دانلود کرک بازی Resident Evil Resistance

کرک بازی Resident Evil Resistance

شما می توانید با کرک بازی Resident Evil Resistance ، این بازی را به صورت رایگان و کامل تجربه کنید. با دانلود کرک بازی Resident Evil Resistance همراه گیم کیو باشید.

در کنار عرضه بازی Resident Evil 3 Remake، کپکام اثر دیگری نیز برای تکمیل این بازی عرضه کرده است. بازی Resident Evil Resistance برای تمام خریداران نسخه بازسازی شده قسمت سوم این مجموعه دردسترس خواهد بود. اثری که به صورت آنلاین و چند نفره است. در این بازی باید در گروه تیم چهار نفری، به سراغ از بین بردن نمسیس بروید. البته می‌توان در نقش نمسیس نیز بود و به سراغ مبارزه با گروه مقابلتان باشید. در این بازی ابزار‌های فروانی برای مبارزه در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد، از تله‌های جذاب تا خود شخصیت نمسیس.

این نسخه به صورت آزمایشی (بتا) عرضه شده است. اگر مایل هستید تا بیشتر با فضای بازی Resident Evil Resistance آشنا شوید؛ تجربه این نسخه بتا بهترین گزینه ممکن خواهد بود. بازی از لحاظ بهینه‌سازی، از کیفیت بالایی برخوردار است و می‌توان آن را با حتی مشخصات و سیستم کم‌تر از حداقل‌های گفته شده اجرا کرد. یکی از نکاتی که می‌تواند به جذابیت این بازی اضافه کند، حضور شخصیت نمسیس در آن است. نمسیس را می‌توان جزو وحشتناک‌ترین شخصیت‌های دنیای بازی Resident Evil معرفی کرد. البته نقد‌های بسیاری به بازسازی آن در این قسمت وارد شده است. خیلی‌ها می‌گویند که نمسیس دیگر آن ابهت و ترس پیشین را ندارد و نیاز به بازسازی دوباره دارد

محتوای پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی کنید.

پسورد : www.gameq.ir
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات