دانلود آخرین آپدیت FIFA 19 برای PC

کرک بازی FIFA 19

بازی فیفا ۱۹ شاهد تغییراتی در نحوه زدن شوت خواهیم بود؛ به این صورت که پس از زدن کلید شوت برای بار اول، باید یک بار هم زمانی که پای بازیکن در حال برخورد به توپ است، این کلید را فشار دهید. در صورتی که در این کار زمان‌بندی درستی داشته باشید، یک شوت با دقت بالا روانه دروازه خواهد شد، ولی در صورتی که زمان‌بندی شما اشتباه باشد، درصد به خطا رفتن شوت افزایش خواهد یافت. البته در فیفا ۱۸، دوبار زدن کلید شوت پشت سر هم باعث نواخته شدن شوت زمینی یا به اصطلاح خود بازی، Low Driven Shot می‌شد که با اضافه شدن سیستم جدید شوت‌زنی در فیفا ۱۹، برای زدن چنین شوت‌های زمینی در این نسخه باید کلید R1/RB را همزمان با زدن شوت نگه دارید.

سری بازی‌های FIFA نامی است که تقریباً برای تمامی کسانی که با بازی‌های ویدیوی سر و کار داشته باشند نامی آشنا می‌باشد. سری بازی‌های ورزشی و شبیه ساز فوتبالی که سال‌های سال است که در حال عرضه می‌باشد و هر بار نیز فروش و سود بسیار بالایی را نصیب سازندگانش می‌کند. کمپانی EA هر ساله حساب بسیار بزرگی برای این مجموعه که در همه جای دنیا دارای طرفدار می‌باشد باز کرده است. سری بازی‌های FIFA از دهه نود تا به حال حضور خود را در دنیای بازی‌های ویدیویی حفظ کرده و حتی یک سال از این صنعت غیبت نداشته تا طرفداران تشنه و منتظر را ناامید نکند.

از بزرگ‌ترین رقیبان و دشمنان این سری که مدت‌هاست توانسته طرفداران مخصوص و فراوان خود را به همراه داشته باشد، می‌توان به سری بازی‌های PES محصول کمپانی Konami اشاره کرد که آن سری نیز هر ساله با اختلاف زمان کمی از بازی FIFA 19 برای PC منتشر شده و سال‌هاست که رقابت گرمی بین این دو سری در دنیا به پا شده است. با این حال امروز قرار است تمام تمرکزها را بر روی سری FIFA قرار دهیم که در مدت کوتاهی قرار است به انتشار برسد و در حال حاضر نیز با یک نسخه دمو و رایگان که توسط کمپانی EA منتشر شده، همراه هستیم. تا کنون هیچ‌گونه جزئیات دقیقی از حالت کمپین و داستانی بازی FIFA 19 برای PC منتشر نشده است، اما می‌دانیم که امسال EA قرار نیست رویداد خاصی را در این حالت از بازی به وجود بیاورد.

محتوای پوشه Update را در محل نصب بازی کپی کنید.

پسورد : www.gameq.ir
حمایت مالی

می‌توانید با حمایت مالی ، ما را در بهبود و بالا بردن سطح سایت همراه کنید.

مرتبط

نظرات
guest
8 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گزارشات نسخه جدید

گزارشات خطا