ّ

دانلود بازی Anno 1404 Gold Edition برای PC

دانلود بازی Anno 1404 Gold Edition برای PC

بازی‌های استراتژیک یکی از پرطرفدارترین سبک‌های بازی‌های کامپیوتری هستند. یکی از دلایل محبوبیت این سبک، باز بودن دست بازیبازها در شکل دادن مقر اصلی خودشان است. برخی از بازی‌های استراتژی، این قابلیت را یک درجه بالاتر برده‌اند و به بازیباز اجازه می‌دهند تا در مقیاسی بسیار بزرگ، یک شهر کامل را بسازند. این بازی‌ها بعدتر تبدیل به یک سبک زیرشاخه‌ای استراتژی به نام شبیه‌ساز شهرسازی شدند که جذابیت‌های مخصوص به خود را دارند.

یکی از این سری بازی‌ها، Anno نام دارد که توسط Ubisoft توسعه پیدا می‌کنند. Anno 1404 با توجه به اسم خود، شما را وارد اوایل قرن پانزدهم می‌کند که یک سیستم شهرسازی بزرگ را در این دوره‌ی تاریخی به شما ارائه می‌دهد. با شروع بازی، شما باید یک سرزمین بی نام و نشان را پرورش دهید و آن را تبدیل به شهری قدرتمند کنید. البته سری بازی های Anno المان‌های زیادی از بازی‌های استراتژی دارد؛ به این معنا که شما می‌توانید با حمله کردن با جزیره‌های اطراف خود، یک امپراطوری کوچک بسازید اما بالاخره تمرکز اصلی Anno 1404، مدیریت و ساخت شهر است و قرار نیست که در مقیاس‌های بزرگ وارد جنگ‌های حماسی شوید. یکی از ویژگی‌های Anno 1404 نسبت به نسخه‌ی قبلی، اهمیت به شدت زیاد صادرات و واردات است.

اگر توجه زیادی به تبادلات کالا نکنید، به سرعت با مشکلات وخیم اقتصادی رو به رو خواهید شد. با اینکه مالیات می‌تواند درآمدزایی خوبی کند اما بدون در نظر گرفتن تبادلات، در طولانی مدت دچار مشکلات زیادی می‌شوید. از این رو یک بخش تعامل با کشورهای دیگر در بازی وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تا روابط خود را با دیگر کشورها بهتر کنید که البته باز هم در نظر داشته باشید که بخش سیاسی پیچیده و خاصی در سیستم دیپلوماسی این بازی وجود ندارد. ویژگی‌های زیادی در بازی وجود دارند که آن را تبدیل به یک بازی جذاب و اعتیادآور کنند که یکی از آنها، طبقه‌بندی مردم است. برای مثال طبقه‌ی کارگر با طبقه‌ی شهرنشین، رفتارها و ویژگی‌های متفاوتی دارند و شما باید کارهای متفاوتی کنید تا بتوانید تمام طبقات سرزمین خود را راضی نگه دارید.

حجم : 5.2GB
پسورد : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.