گیم کیو

سرزمین بازی های ویدیویی


محل تبلیغ در گیم کیو

راهنمای قدم به قدم بازی Devil May Cry 5

راهنمای قدم به قدم بازی Devil May Cry 5

شما با این مقاله راهنمای قدم به قدم می توانید تمام مراحل را بدون مشکل انجام دهید و از این بازی زیبا لذت کافی را ببرید. با راهنمای قدم به قدم بازی Devil May Cry 5 همراه ما باشید.

Devil May Cry 5 سری جدید از بازی های Devil May Cry است که برای PC منتشر شده است. بازی Devil May Cry 5  در سبک اکشن توسط CAPCOM منتشر و توسعه داده شده است. این بازی دارای گیم پلی فانتزی و ترسناک است و در دنیای هیولا واری اتفاق می افتد. داستان بازی از جایی اغاز می شود که هیولاهای سری های قبل به شهر باز میگردند . زمانی که بذر درخت demon tree در شهر Red Grave شروع به رشد میکند تهدید حضور هیولا ها بیشتر می شود وشهر توسط شیاطین تسخیر میشود و سقوط میکند ، در این زمان قهرمان داستان ، Nero و دوستش Nico ، وارد بازی میشوند و برای باز پس گیری شهر تلاش میکنند و با شیاطین و هیولاها مبارزه میکنند.

از انجایی که Nero دست راست ندارد و در مبارزات ضعیف تر عمل میکند Nico برای او دست های مکانیکی میسازد و بدین وسیله قدرت او را افزایش میدهد. در بازی DMC 5 شما میتوانید در نقش های نیکو و نرو وشخصیتی جدید به اسم V بازی کنید. هر شخصیت دارای ویژگی منحصر به فردی است و سلاح ها و تجهیزات متفاوتی دارد که با پیشرفت در روند بازی میتوانید سلاح هایتان را اپدیت و قویتر کنید .همچنین در این نسخه گرافیک بازی به طور چشم گیری افزایش یافته و دارای موسیقی متنی متنوع و چشم گیر است که بر جذابیت و هیجان بازی میافزاید.

فاقد راهنما

2 thoughts on “راهنمای قدم به قدم بازی Devil May Cry 5

  1. سلام ببخشید یه سوال دارم این ویدیو ها زیرنویس هم دارن؟

    1. خیر
      اگر دنبال زیرنویس ویدیو هستید می تونید به سایت بازی تیوب برید(بیشتر بازی ها رو به صورت سنماتیک زیرنویس کرده)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به دلیل کاهش سرعت دانلود از سرور های سایت ، ما در حال انتقال سرور ها از آلمان به ایران هستیم تا بتوانید با سرعت بالا دانلود کنید