گیم پلی بازی CrossFire Classic

گیم پلی بازی CrossFire Classic

سال‌های زیادی است که بازی‌سازان ایرانی با مشکلات زیادی همچون عدم‌حمایت و ضعف زیرساخت‌ها دست‌وپنجه نرم می‌کنند و همین باعث شده است که ایده‌ها یک‌به‌یک به سطح زباله ریخته شوند و مجالی برای پیشرفت نباشد. میل بازیکنان به شوترهای آنلاین و آتش رقابت بین دوستان را نمی‌توان با بشکه‌ای آب نیز سرد کرد و این عطش روزبه‌روز در حال بالا گرفتن است و حالا با ظهور ژانر بتل رویال شاهد بالا گرفتن آن هستیم. Crossfire Classic نیز از دل همین عطش زیاد بازیکنان ایرانی به شوترهای آنلاین سر درآورده است و می‌خواهد با نبردهای کلاسیک و بتل رویال خود به زبان فارسی، نیاز به بازی‌های خارجی و مشکلات پیرامون آن‌ها را برطرف کند و یک محیط خودمانی و ایرانی را ارائه دهد. Crossfire Classic یک شوتر تاکتیکی است که توسط Smilegate Entertainment توسعه‌یافته است و غول چینی Tencent نیز آن را روانه بازار کرده است و حالا تیمی ایرانی آن را برای کاربران ایرانی بهبود داده‌اند و ما را با یک بازی تمام‌عیار مواجه کرده‌اند.

همان‌طور که گفتیم بازی آن‌چنان‌که می‌نماید ایرانی نیست و تنها سرورهای ایرانی و زبان فارسی به آن اضافه‌شده است. بازی شباهت‌های زیادی به Counter Strike دارد و با ورود به بازی همین حس و حال را درک خواهید کرد. Crossfire Classic کاملاً آنلاین است و شاهد المان‌های داستانی در این شوتر جذاب نیستیم و این تنها یک نبرد تا سر حد مرگ است. بازی به دو بخش بزرگ کلاسیک و بتل رویال تقسیم‌بندی شده است و در حالت کلاسیک آن چهار نوع نبرد انتظار شمارا می‌کشند. از مودهای بازی می‌توان به مبارزه تیمی اشاره کرد که یکی از محبوب‌ترین مودها در تمام بازی‌های آنلاین است و به‌صورت دو گروه به نبرد علیه یکدیگر خواهید پرداخت. حالت دیگر اما تخریب نام دارد و یک تیم باید بمب C4 خود را در مکان‌های مشخص‌شده بکارد و دیگری از آن جلوگیری و بمب را خنثی کند. مود آزاد برای همه نیز فعلاً شلوغ‌ترین بخش بازی است و هر که دستتان می‌رسد را باید خفت کنید و به درک واصل کنید.

کراس‌فایر کلاسیک یک بازی آنلاین اکشن اول شخص رایگان برای بازی است که در آن دو نیروی رقیب گلوبال ریسک و بلک لیست در برابر یکدیگر قرار می گیرند. شما می توانید یک مزدور را از یکی از چندین گروه عملیات ویژه از سراسر جهان انتخاب کنید و سلاح و تجهیزات خود را از میان کلکسیون بزرگی از سلاح‌های واقعی، مواد منفجره، سلاح‌های سرد که توسط نیروهای نظامی در سراسر جهان استفاده می شود انتخاب کنید.

0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات