ّ

دانلود ترینر بازی Yakuza 5 Remastered

دانلود ترینر بازی Yakuza 5 Remastered

شما می توانید با ترینر بازی Yakuza 5 Remastered از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با ما در دانلود ترینر بازی Yakuza 5 Remastered همراه گیم کیو باشید.

موفقیت سری بازی Yakuza چیزی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت حتی اگر طرفدار بازی‌هایی که تمرکز اصلی آن‌ها بر مبارزات تن‌به‌تن است هم نباشید، میدانید که این مجموعه از بازی‌ها در این سبک صاحب اسم‌ورسمی خاص هستند. در حدی که بازسازی نسخه‌های قدیمی Yakuza نمراتی بسیار بالا پیش چشم منتقدان بازی‌های ویدیویی گرفته است و با استقبال فراوانی مواجه شده است. استودیو SEGA با بازسازی شماره پنجم این بار هم در مسیر درستی قدم گذاشته و بازی‌ای را به شما ارائه می‌دهد که علاوه بر گیم پلی روان و جذاب، داستانی قوی و پرمحتوا و شخصیت‌های به‌یادماندنی‌ای را در خاطر شما ثبت خواهد کرد. این نسخه هم شما را با شخصیت‌های اصلی متنوع نسخه قبلی درگیر می‌کند و علاوه بر آن‌ها یک شخصیت جدید هم به این تیم اضافه می‌کند. همان‌طور که در نسخه قبلی، عمق داستان با معرفی شخصیت‌های اضافی بیشتر شد اینجا هم این موضوع رعایت شده است.

هرکدام از شخصیت‌ها پس از وقایع داستان شماره چهار، اکنون ماجرایی مخصوص به خود را سر می‌کنند و علاوه بر این، مسیر زندگی‌شان در طول بازی با یکدیگر برخورد خواهد کرد. روایت داستان بسیار حرفه‌ای است و شما را مشتاق به یادگیری بیشتر جزییات ماجرا می‌کند. هرکدام از شخصیت‌های اصلی در شهری متفاوت هستند که هرکدام از این شهرها وسیع، گسترده و مملو از مأموریت‌های فرعی جذاب‌اند. شما می‌توانید ساعت‌ها به انجام کارهای مختلف در هر شهر بپردازید و هنوز هم کاری برای انجام داشته باشید. این ویژگی‌ها ساعات بسیاری را به گیم پلی بازی اضافه می‌کند که باعث می‌شود تجربه این بازی بی‌نظیر برای شما زودگذر نباشد و از طولانی بودن آن خسته هم نشوید. Yakuza 5 کارش را در ارائه یک داستان بسیار گیرا و درعین‌حال فراهم کردن بسیاری فعالیت‌ها و مأموریت‌های فرعی به‌خوبی انجام داده است.

راهنما
  • نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.
باکس دانلود

آخرین بروزرسانی : 13 بهمن 1399

پسورد فایل : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.