ّ

دانلود ترینر بازی Tank Mechanic Simulator

دانلود ترینر بازی Tank Mechanic Simulator

شما می توانید با ترینر بازی Tank Mechanic Simulator از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Tank Mechanic Simulator همراه گیم کیو باشید.

بازی Tank Mechanic Simulator درباره تانک های جنگ جهانی دوم، خدمه آن ها و تاثیر آن ها در تاریخچه ی نظامی جهان می باشد. شما موزه ی تانک های قدیمی را دارید و وظیفه شما احیاء تانک های خراب شده یا متروکه است و باید آن ها را مانند روز اولشان بازسازی کنید. اگر از طرفداران بازی محبوب Car Mechanic Simulator 2018 هستید، این بازی نیز اثری از استودیو موفق PlayWay S.A. است که در همان سبک و سیاق توسعه یافته است. شبیه سازی دقیق المان ها، فضای ماجراجویانه و هیجان انگیز بازی می تواند عوامل اصلی موفقیت یک اثر دیگر از این استودیو باشد. شما باید با ماشین آفرود خود به گشت و گذار مشغول شوید و تانک های فراموش شده را پیدا کنید. از تجهیزات خاکبرداری خود استفاده کنید و تانک ها را از دل خاک بیرون بکشید! البته باید پیش از آن با استفاده از تجهیزات دقیق خود، محل دقیق تدفین آن ها را پیدا کنید که فلزیاب حرفه ای شما می تواند ابزار مهمی باشد.

تانک های پیداشده را به انبار خود منتقل کنید و فرایند بازسازی را آغاز نمایید. المان های زنگ زده را جدا کنید و با قطعات جدید جایگزین نمایید. می توانید قطعات خراب را خودتان بازسازی کنید یا سفارش بدهید و بخرید. بازی Tank Mechanic Simulator از سیستم تغییر شکل فیزیکی زمین نیز استفاده می کند و شما باید جایی که می خواهید خاکبرداری کنید را بادقت شناسایی نمایید تا مشکلی برای شما پیش نیاید. قابلیت گشت و گذار در محیط بازی در دو حالت شب و روز مهیا است که حتی در تاریکی شب نیز بتوانید تانک های جدیدی را برای خود پیدا کنید. فرایند بازسازی تانک ها در این بازی شامل پاک کردن گل و لای، حذف عناصر زنگ زده، انجام عملیات سندبلاست روی تانک، جایگذاری قاب جدید و نقاشی و رنگ نهایی می باشد.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.