ّ

دانلود ترینر بازی Half-Life 2

دانلود ترینر بازی Half-Life 2

شما می توانید با ترینر Half-Life 2 از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Half-Life 2 همراه گیم کیو باشید.

پنج سال پس از انتشار بازی Half-Life در 1998، استودیو Valve Corporation پروژهٔ جدید خود یعنی Half-Life 2 را عرضه کرد. در زمان ساخت بازی، بخشی از پروژه لو رفت و در اینترنت قرار گرفت. در آن زمان استیم موتور بازی سازی جدید به نام سورس را معرفی کرد و بازی Half-Life 2 از آن استفاده کرد. این بازی نیز مانند قسمت اول خود نظرات مثبتی دریافت کرد و توانست در سال 2004 جوایز زیادی را به دست آورد. بازی چند سال بعد از وقایع قسمت اول را نشان می‌دهد، نقش اول داستان گوردن فریمن توسط جی-من مرموزی احیا می‌شود و با خبر می‌شود که دنیا توسط موجودات فضایی به نام کامباین تسخیر شده است. این بار گوردن با الیکس ونس همراه می‌شود تا آزادی بشریت را دوباره به دست بیاورند.

در بازی سلاح‌های جدید وجود دارد از جمله تفنگ کنترل گرانش. بازی Half-Life 2 مانند قسمت اول خود در سبک تیراندازی اول شخص است که داستان آن به صورت چپتر به چپتر ادامه پیدا می‌کند. مکانیسم بازی در بخش امتیاز جان و سیستم سلاح‌ها مثل قبل بوده ولی به لطف موتور بازی‌سازی سورس گرافیک آن پیشرفت چشمگیری داشته است. شما می‌توانید با تاکتیک‌های مختلفی به دشمنان نزدیک شده و آن‌ها را نابود کنید. علاوه بر این برخی مناطق وجود دارند که رفتن به آن‌ها اختیاری است که می‌توانید از آن‌ها اجتناب کرده و صرفاً مسیر اصلی داستان را پیش بروید. با پیش رفتن در بازی و حل معماهای مختلف وسایل و آیتم‌های جدیدی به دست خواهید آورد.

راهنما
  • نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.