ّ

دانلود ترینر بازی Frostpunk

دانلود ترینر بازی Frostpunk

شما می توانید با ترینر بازی Frostpunk از چیت کد ها در بازی استفاده کنید و در برابر دشمنانت تقلب کن. و با ما در دانلود ترینر بازی Frostpunk همراه گیم کیو باشید.

Frostpunk یک عنوان کاملا جدید از سازندگان بازی WAR of Mine است. این بازی حالت بقای جامعه بشری را از زمانی که در معرض انقراض است نشان می دهد. در دنیای کاملا منجمد، مردم با استفاده از امکانات باقی مانده بخار تولید می کنند تا با استفاده از گرمای آن در مقابل سرما و یخبندان زنده بمانند. شما در این بازی نقش حاکم شهر را خواهید داشت. حاکم شهر باید شهروندان و زیرساخت های زندگی خود را مدیریت کند. مهارت های تاکتیکی رهبر با چالش هایی مواجه هستند که اغلب اخلاق و پایه های اساسی آنچه را که جامعه را سازماندهی می کنند، مطرح می کند. بهینه سازی و مدیریت منابع اغلب با همدلی و تصمیم گیری متفکرانه درگیر است. در حالی که مدیریت شهر و جامعه اکثر وقت حاکم را مصرف می کند، در بعضی مواقع اکتشاف دنیای بیرون برای درک تاریخ و وضعیت فعلی ضروری است. شما چه تصمیماتی برای اطمینان از ادامه بقای جامعه خود دارید؟

سایر مشخصات بازی Frostpunk : شهر باید پا برجا بماند. Frostpunk یک بازی بقا اجتماعی است که در آن گرما به معنای زندگی است و هر تصمیم با هزینه ای همراه است. شما وظیفه ساخت آخرین شهر بر روی زمین و تامین وسایل لازم برای زنده ماندن مردم را دارید. توانایی شما برای حفظ منابع محیطی که منجر به زنده ماندن افراد جامعه و حفظ بقای آنها در هر حالت یک عامل تعیین کننده خواهد بود. در جامعه یک گروه از افراد هستند که با همان قواعد و عقیده های حاکم برا جامعه با شما همکاری می کنند. شما میتوانید قوانینی را تنظیم کنید که باعث رشد جامعه شما شود. تصمیم گیری در مورد روال کار، مراقبت های بهداشتی، تامین مواد غذایی و دیگر جنبه های حیاتی زندگی روزمره میتواند تحت تاثیر قانون گذاری های شما قرار گیرد و با استفاده از آن قوانین امید و رضایت مردم جامعه خود را بالا ببرید.

راهنما
  • نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.
باکس دانلود

آخرین بروزرسانی : 31 مرداد 1399

پسورد فایل : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.