ّ

دانلود ترینر بازی Dawn of Man

دانلود ترینر بازی Dawn of Man

شما می توانید با ترینر بازی Dawn of Man از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Dawn of Man همراه گیم کیو باشید.

انسان‌های اولیه، آن‌هایی که بدن خود را با برگ درختان می‌پوشاندند و به‌نوعی پدران ما حساب می‌شوند قطعاً در زمان قدیم به دلیل نبود ابزارها و تکنولوژی‌های حال حاضر، برای گذران زندگی، شرایط سختی را سپری کرده‌اند. آن‌ها برای آنکه بتوانند حیوانات را شکار کنند و در نهایت غذایی برای خوردن داشته باشند، نیاز به سلاحی قوی داشتند، اما این ابزار را چگونه ایجاد می‌کردند؟ در بازی جدید و زیبای Dawn of Man می‌توانید رئیس گروهی از مهاجران ماقبل تاریخ شوید و سفری هیجان‌انگیز به چیزی در حدود 12 هزار سال پیش داشته باشید، زمانی که هنوز ماموت‌های جذاب و زیبا حیات داشتند. به‌واسطه گیم پلی استراتژیک و شبیه‌ساز این بازی، می‌توانید بسیاری از سؤالات خود را در کنار سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت به دست آورید.

توسعه دهندگانی از استودیو Madruga Works این بازی منحصربه‌فرد و خارق‌العاده را طراحی و برای علاقه‌مندان منتشر کرده‌اند. در بازی Dawn of Man بازیکنان باید گروهی از مهاجران ماقبل تاریخ را هدایت کنند که در تلاش‌اند برای ادامه زندگی، شهرکی کوچک را تشکیل دهند و بقای خود را از دوران پارینه‌سنگی تا عصر آهن تضمین کنند. بازیکنان باید با استفاده از اندک ابزار و تجهیزاتی شهرکی کوچک را برای آن‌ها ایجاد کنند تا مهاجران به‌صورت موقت در آنجا ساکن شوند. پس از ساکن شدن، می‌توانید به فکر ارتقاء و بزرگ‌تر کردن شهرک باشید. با ساخت‌وساز به‌واسطه چوب درختانی که در اطرافتان وجود دارد می‌توانید کار ارتقاء شهرک را در پیش گیرید. در یاد داشته باشید که شما تنها نیستید، بنابراین برای محافظت از خود باید دور تا دو شهرک تا دیوارهای قدرتمندی قرار دهید تا از یورش نیروهای دشمن و حیوانات وحشی جلوگیری کنند؛ البته در کنار این موضوع باید به فکر خوردوخوراک، پوشاک و آب برای زنده ماندن مهاجران بکنید؛ سخت نیست همه چیز در این بازی منحصربه‌فرد شدنی خواهد بود.

راهنما
  • نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.
باکس دانلود

آخرین بروزرسانی : 6 اسفند 1399

پسورد فایل : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.