ّ

دانلود ترینر بازی Two Point Hospital

دانلود ترینر بازی Two Point Hospital

شما می توانید با ترینر بازی Two Point Hospital از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Two Point Hospital همراه گیم کیو باشید.

Two Point Hospital یک بازی شبیه‌ساز مدیریت ساخته‌ی Two Point Studios است که توسط Sega منتشر شد. هدف شما در بازی، ساخت یک بیمارستان خصوصی است تا به بهترین شکل بیماران را مداوا کند. البته بسیاری از بیماری‌های بازی جنبه‌ی شوخی دارند؛ برای مثال شما باید دارویی بسازید تا بیمارانی که بر روی سر آن‌ها چراغ درآمده است، مداوا شوند! در این بازی، شما صرفاً در نقش مدیر بیمارستان نیستید بلکه بخش اصلی بازی، ساخت بیمارستان مد نظرتان از هیچ است. شما می‌توانید بیمارستانی بسیار زیبا و با شکوه بسازید یا بیشتر بر روی کاربردی بودن بیمارستان تا ظاهر آن تمرکز کنید. هدف این است که بیمارستان شما تبدیل به بهترین بیمارستان کشور Two Point County شود.

شما می‌توانید به شکلی که می‌خواهید بیمارستان خود را از هیچ بسازید تا با جذب بیماران بیشتر، پول بیشتری را به دست آورید و به گسترش بیمارستان خود بپردازید. با پیشرفت در بازی، شما می‌توانید ساختمان‌های بیشتری را برای بیمارستان خود بنا کنید تا توانایی پذیرش بیماران بیشتری را داشته باشید. ساخت و ساز در بازی صرفاً به نمای بیرون محدود نمی‌شود و شما توانایی ساخت جزئیات تمام اتاق‌های بیمارستان خود را دارید. با زیبا کردن فضای درونی بیمارستان در کنار مداوای سریع بیماران، سعی کنید تا بیمارستان خود را معروف کنید و با کسب رضایت بیماران، جایزه‌های مخصوصی را دریافت کنید.

راهنما
  • نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.
باکس دانلود

آخرین بروزرسانی : 7 اسفند 1399

پسورد فایل : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.