ّ

دانلود بازی Endzone A World Apart برای PC

دانلود بازی Endzone A World Apart برای PC

یک‌لحظه فکرش را کنید که این فیلم‌های هالیوودی که از نابودی دنیا با یک جنگ اتمی خبر می‌دهند، به واقعیت می‌پیوستند. قطعاً اکثر انسان‌ها همان دقایق اول از بین می‌رفتند و عده بسیار کمی در مکان‌های دوردست کره زمین زنده می‌ماندند؛ اما زندگی آن‌ها چطور می‌شد؟ استودیو Gentlymad Studios سعی کرده با خلق بازی Endzone A World Apart به سؤال بزرگ ما جواب دهد. این بازی که به تهیه‌کنندگی شرکت Assemble Entertainment ساخته‌شده، یک اثر استراتژیک با محوریت ساخت و ایجاد یک شهر جدید پس از فاجعه هسته‌ای است که دنیا را تحت تأثیر قرار داده است.

ساخت شهر جدیدی با تشعشعات اتمی کار راحتی نیست و جدا از کنترل المان‌های شهری، باید طوری برنامه‌ریزی کرد که از شر تشعشعات هم به دور ماند و در این دنیای بحران‌زده، زنده ماند. بازی Endzone A World Apart با پیش‌درآمد جالبی شروع می‌شود: سال 2021 است و گروه تروریستی با منفجر کردن نیروگاه‌های هسته‌ای در سراسر دنیا، جهان را به هرج‌ومرج کشانده و آخرالزمان را جلوی چشم آورده‌اند. تنها عده بسیار کمی موفق به فرار به تأسیسات زیرزمینی به نام Endzone شده‌اند و حالا 150 سال بعد، با فروکش کردن میزان تشعشعات اتمی، انسان به سطح کره زمین برگشته‌اند و آماده دریافت دستور تحت هدایت شما هستند. به‌عنوان فرمانده دنیای جدید، کار بسیار مشکلی برای ایجاد محیط سالم و بی‌خطری دارید زیرا که همه رادیواکتیو شده و محیط‌زیست و الگوهای آب و هوایی هم کاملاً تغییریافته‌اند.

برای اینکه بتوانید خود را به‌عنوان یک رهبر موفق به جهان بشناسانید، کار بسیار مشکلی پیش رودارید. بیش از 50 نوع ساختمان مختلف در بازی وجود دارند که تعدادی از آن‌ها مسکونی است و تعدادی هم خدماتی و تولیدی که با ساختمان‌های امروزی تفاوت زیادی دارند. زنده ماندن در بازی Endzone A World Apart نیازمند مدیریت درست منابع اولیه و کنترل آن‌ها برای ساخت یک سیستم اقتصادی بهینه است که بتواند در درازمدت، باعث پیشرفت شهر و گسترش جهان تازه تأسیس شود. خطراتی مانند خاک و باران رادیواکتیو به‌شدت شما و شهروندان را تهدید می‌کند و زنده ماندن در این محیط، نیاز به مطالعه و ارسال گروه‌های مختلفی از افراد به‌منظور پیدا کردن محیط سالم و پاک است. سناریوهای مختلفی در طول بازی پیش می‌آید و ممکن است یک‌بار با طوفان مواجه شوید و حتی مجبور به جابه‌جا کردن هسته شهر شوید. پس از ویرانی هسته‌ای و نابودی بشریت، تنها قشر اندکی باقی‌مانده‌اند که به دنبال برگرداندن خاطرات خوش گذشته، تن به کار سختی داده‌اند؛ رهبری این جمعیت اندک را به دست بگیرید. اگر عاشق بازی‌های استراتژیک و ترس و بقا هستید، Frostpunk و Factorio را از دست ندهید.

Endzone A World Apart Save the World Edition v1.0.7747.25951 + MULTi9 – [DODI Repack]

  • فایل Setup را اجرا کنید.
  • سپس مراحل نصب را طی کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز

  • سیستم عامل :  ویندوز 7 به بالا
  • پردازننده : Intel I5-2500K
  • رم :  8GB
  • کارت گرافیک : Nvidia GTX 760
  • دایرکت ایکس :نسخه 9
  • فضای مورد نیاز : 6GB
حجم : 3GB
پسورد : www.gameq.ir

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.