دانلود ترینر بازی Crusader Kings 2

Crusader Kings 2 Trainer

شما می توانید با ترینر Crusader Kings 2 از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Crusader Kings 2 همراه گیم کیو باشید.

Crusader Kings II یک بازی استراتژی است که شباهت زیادی با سری Civilization دارد. این بازی تقریباً به‌صورت Real Time است اما برای مثال سربازهای شما ممکن است چند روز در راه باشند تا به مسیر خود برسند و این مسئله باعث می‌شود تا این بازی شبیه به بازی‌های Turn Base باشد. مبارزات بزی نمادین است و بازی جزئیات زیادی در بخش سیاست و بخش‌های جانبی جدا از مبارزات دارد. این بازی توسط Paradox Interactive توسعه‌یافته و روانه‌ی بازار شده است. این بازی در زمان جنگ‌های صلیبی جریان دارد ولی اروپای شمالی، هنوز محل پرستش خدایان مختلف است. این مسئله مشکلات زیادی را در اروپا به وجود آورده است و کشورهای متعددی در حال لشکرکشی هستند تا برای خدایان خود، قربانی‌های زیادی را به ارمغان بیاورند.

شما انتخاب‌های زیادی در بازی دارید که هرکدام عواقب و تأثیرات خاص خود را دارد.شما می‌توانید در مقابل پاپ روم زانو بزنید و وفاداری خود را به او اعلام کنید تا نیروهای قدرتمند صلیبی را به دست آورید و یا می‌توانید امپراتوری بزرگ خود را بنا کنید و دنیا را در مقابل خود به زانو در بیاورید. انتخاب‌های این چنینی در بسیاری از بخش‌های بازی وجود دارد که باعث تنوع بسیار بالای بازی می‌شود. در این بسته‌ی الحاقی، محتوای بسیار زیادی اضافه شده است که می‌توان به همین انتخاب‌ها اشاره کرد. انتخاب‌های زیادی در مقابل شما قرار دارد که به شما اجازه می‌دهد در گروه‌ها و فرقه‌های متنوعی عضو شوید و از روش‌های مختلفی به قدرت خود اضافه کنید. بخش سیاست بازی نیز پیشرفت زیادی کرده است و عواقب کارهای شما، بیشتر در این بسته‌ی الحاقی به چشم می‌آید.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir
نظرات
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها