دانلود فارسی ساز Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

فارسی ساز Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

شما می توانید با این فارسی ساز بازی Metal Gear Solid V را با زیرنویس فارسی تجربه کنید. با دانلود فارسی ساز Metal Gear Solid V: The Phantom Pain همراه گیو کیو باشید.

در سال 1987 بود که اولین نسخه از سری بازی‌های محبوب Metal Gear Solid منتشر شد، در آن زمان هیچ کس حتی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی این عنوان تبدیل به یکی از پر آوازه‌ترین بازی‌های ویدئویی شود. داستان درگیر کننده و غنی این سری، سبب شده تا به امروز شاهد انتشار نسخه‌های مختلفی از این سری باشیم، و اگر نگوییم هر یک از نسخه‌های بازی یکی از دیگری بهترند واقعاً اجحاف بزرگی در حق کارگردان بزرگ دنیای بازی‌های ویدئویی، یعنی هیدئو کوجیما کرده‌ایم.

اما حالا، پس از گذشت حدود سی سال از انتشار نسخه اول سری بازی‌های متال گیر، به نظر می‌رسد کوجیما قصد به انتها رساندن آن را دارد. نسخه پنجم متال گیر آخرین نسخه از این سری بازی‌ها است و دیگر شاهد نسخه‌ای دیگر از این سری بازی‌ها نخواهیم بود. اما جای ناراحتی بسیاری وجود ندارد، زیرا کوجیما این سری را در اوج رها کرد، فانتوم پین شاهکار جدید استودیو کوجیما پروداکشنز است که تمام انتظاراتمان را از یک بازی فوق‌العاده بر آورده کرد.

در سال 1987 بود که اولین نسخه از سری بازی‌های محبوب Metal Gear Solid منتشر شد، در آن زمان هیچ کس حتی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی این عنوان تبدیل به یکی از پر آوازه‌ترین بازی‌های ویدئویی شود. داستان درگیر کننده و غنی این سری، سبب شده تا به امروز شاهد انتشار نسخه‌های مختلفی از این سری باشیم، و اگر نگوییم هر یک از نسخه‌های بازی یکی از دیگری بهترند واقعاً اجحاف بزرگی در حق کارگردان بزرگ دنیای بازی‌های ویدئویی، یعنی هیدئو کوجیما کرده‌ایم. اما حالا، پس از گذشت حدود سی سال از انتشار نسخه اول سری بازی‌های متال گیر، به نظر می‌رسد کوجیما قصد به انتها رساندن آن را دارد. نسخه پنجم متال گیر آخرین نسخه از این سری بازی‌ها است و دیگر شاهد نسخه‌ای دیگر از این سری بازی‌ها نخواهیم بود. اما جای ناراحتی بسیاری وجود ندارد، زیرا کوجیما این سری را در اوج رها کرد، فانتوم پین شاهکار جدید استودیو کوجیما پروداکشنز است که تمام انتظاراتمان را از یک بازی فوق‌العاده بر آورده کرد.

  1. فارسی ساز را در پوشه ی اصلی بازی نصب کنید.
    فایل BaziTube-GameSub.bat را از محل نصب بازی اجرا کرده و منتظر بمانید تا تغییرات اعمال شود و صفحه سیاه رنگ بصورت خودکار بسته شود.
    به تنظیمات بازی رفته و از آنجا گزینه ی زیرنویس را فعال کنید.
  • پس از نصب فارسی ساز یک کپی از فایل های اصلی بازی در پوشه ی Original_Files ذخیره میشود.
  • با کپی کردن این فایل در پوشه ی master بازی مجددا به حالت اصلی خود بازمیگردد

این فارسی ساز تنها نوارهای بازی را فارسی میکند و بخاطر تغییر فونت بازی از انگلیسی به فارسی، موجب بهم ریختگی و ناخوانا شدن زیرنویس سایر بخش های بازی میشود. در صورتی که قصد دارید پس از نصب فارسی ساز مراحل بازی را ادامه دهید، یا باید گزینه زیرنویس را از تنظیمات غیر فعال کرده و مراحل را بدون زیرنویس طی کنید، یا اینکه مطابق راهنمای زیر فارسی ساز را پاک کرده تا زیرنویس های انگلیسی مجددا به حالت اصلی خود بازگردد.

پسورد : www.gameq.ir

لینک دانلود

منبع : گیم ساب
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات