ّ

دانلود ترینر بازی Transport Fever 2

دانلود ترینر بازی Transport Fever 2

شما می توانید با ترینر بازی Transport Fever 2 از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. و با دانلود ترینر بازی Transport Fever 2 همراه گیم کیو باشید.

بازی Transport Fever 2 در سبک شبیه سازی و استراتژی می باشد که توسط استودیوی Urban Games ساخته شده و Good Shepherd Entertainment کمپانی ناشر آن می باشد. نسخه اول این عنوان در سال 2016 عرضه شد و با بازخوردهای مثبتی نیز همراه بود. بازی Transport Fever 2 یک شبیه سازی کلاسیک برای حمل و نقل است که در آن دنیای کاملاً جدیدی را با حرکت در مسیرهای حمل و نقل از طریق زمین، دریایی و هوایی کشف کنید. باشد که پیشرفت و شکوفایی راه خود را پیدا کنند! زیرساخت های حمل و نقل مورد نیاز خود را در اختیار جهانیان قرار داده و با خدمات حمل و نقل سفارشی ثروتمند شوید.

تبلیغات در گیم کیو ads.gameq.ir

مدیریت اتوبوس ها و کامیون هایی که در امتداد جاده ها حرکت می کنند، قطارهایی که بر روی ریل ها به پیش می روند، قایق ها و کشتی هایی که در میان آب می روند و از آن عبور می کنند و هواپیماهایی که بر روی آسمان پرواز می کنند را بر عهده بگیرید. وظیفه شما جا به جایی مردم و کالاهاست و با این کار می توانید به رشد و شکوفایی شهرها کمک کنید.

مواد اولیه و کالاها را برای هدایت اقتصادی تحویل بگیرید، بزرگترین چالش های لجستیکی را از سال 1850 تا به امروز تجربه کنید و یک امپراطوری حمل و نقل بی نظیر را در هر نقطه دیگری در جهان ایجاد کنید! سه کمپین تاریخی تعیین شده در دوره های زمانی مختلف و واقع در سه قاره جداگانه ، شما را با اهداف مختلفی به چالش می کشد، فقط بزرگان حمل و نقل موفق به انجام تمام ماموریت ها خواهند شد!

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

می‌توانید با حمایت مالی از گیم کیو ما را در بهبود سایت همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *