ّ

دانلود ترینر بازی Gears Tactics

دانلود ترینر بازی Gears Tactics

​شما می توانید با ترینر بازی Gears Tactics از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر Gears Tactics همراه گیم کیو باشید.

بازی Gears Tactics جدیدترین ساخته استودیوهای بازی‌سازی Splash Damage و The Coalition است که در سال 2020 و توسط ایکس باکس گیم استودیو منتشرشده است. Gears Tactics یک بازی استراتژیک سرعتی است که وقایع پیش از اولین نسخه بازی Gears of War را بیان می‌کند.

داستان بازی ازاین‌قرار است که سیاره Sera به همراه کلیه ساکنین و شهرهایش به دلیل هیولایی به نام Locust Horde که در عمق زمین آن قرار داره تهدید شده و روزبه‌روز به لبه تیغه نابودی نزدیک‌تر می‌گردد. در چنین شرایطی که چشمان همه به دولت دوخته‌شده است؛ دولتمردان عملکرد خوبی از خود نشان نمی‌دهند و بینشان اختلاف‌نظر و اغتشاش حاکم است.در همین کشاکش است که گروهی از بازماندگان به رهبری Gabe Diaz ظهور می‌کنند و به آخرین امید بشریت تبدیل می‌شوند. شما وظیفه‌دارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به استخدام نیرو پرداخته و آن‌ها را آموزش داده و سازمان‌دهی کنید.

دیاز باری بزرگ بر روی دوش حمل می‌کند. تمامی نگاه‌ها به او دوخته‌شده چون‌که او تنها کسی است که می‌تواند فرمانده ارتش لوکاست یعنی Ukkon را نابود کرده و به تمام این قضایا خاتمه دهد. Ukkon مغز متفکر Locust Horde است و تمامی این تشکیلات را او هدایت می‌کند. شما به‌هیچ‌عنوان این توانایی را ندارید که از دشمن قوی‌تر باشید اما می‌توانید باهوش‌تر بوده و تصمیمات بهتری بگیرید تا بتوانید آن‌ها را غافل‌گیر کنید. ازجمله قابلیت‌ها و ویژگی‌های مهم بازی می‌توان به داستانی عمیق و همه‌جانبه و درعین‌حال شخصیت محور، قابلیت شخصی‌سازی سربازان و ارتقای تجهیزات، گیم پلی خشن و تهاجمی و باس فایت های قدرتمند اشاره کرد.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.