ّ

دانلود ترینر بازی XCOM Chimera Squad

دانلود ترینر بازی XCOM Chimera Squad

​شما می توانید با ترینر بازی XCOM Chimera Squad از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر XCOM Chimera Squad همراه گیم کیو باشید.

سری بازی XCOM با نسخه‌های مختلف خود، به‌خوبی تمامی نیازهای طرفداران سبک استراتژیک را برآورده کرده است. جنگ اصلی این بازی‌ها همیشه میان جبهه انسانی و در سوی دیگر فرازمینی های حال به هم زن است. بعد از چندین نسخه مختلف، استودیو Firaxis Games با تغییری بزرگ برگشته است و این دفعه به‌جای شرکت در جنگ‌هایی بزرگ علیه فرازمینی ها، به این رسیده‌ایم که دوستی و هم‌نشینی با آن‌ها بهترین کار ممکن است. بازی XCOM Chimera Squad دنباله بازی XCOM 2: War of the Chosen است که با قرار دادن شما در نقش 11 مأمور ویژه، چالش‌های عجیبی را در تمدنی مشترک میان انسان و آدم فضایی‌ها پیش می‌آورد.

داستان بازی XCOM Chimera Squad از جایی شروع می‌شود که بشریت بالاخره توانسته جنگ سر کره زمین را ببرد. در آخر فرازمینی ها به این نتیجه رسیده‌اند که دست از جنگ بردارند و آن‌ها نیز بخشی از کره زمین ما شوند. حالا باگذشت 5 سال از اتفاقات نسخه قبلی، انسان و آدم فضایی در کنار هم زندگی مسالمت‌آمیز دارند اما آیا این به معنی آن است که دیگر هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت؟ اگر این‌طور فکر می‌کنید باید بگوییم که به شهر 31 خوش‌آمدید، در دنیایی مدرن در کنار مأموران مختلف آدم فضایی قرار خواهید گرفت و برای نابودی مشکلات شهر دست در دست آن‌ها باید گروه‌های تبه‌کار پخش‌شده در شهر را نابود کنید. این شهری است که باهم زیستی عجیب انسان و فرازمینی ها دچار روزهای سختی شده است و تنها شما در کنار مأموران دیگر هستید که می‌توانید صلح و آرامش را به این شهر مصیبت‌زده برگردانید.

هرکدام از مأمورانی که در اختیار شما قرار می‌گیرند، دارای یک توانایی مخصوص هستند و همچنین دلیل خودشان را برای پیوستن به گروه چیمرا دارند. تنها کاری که در بازی XCOM Chimera Squad باید انجام دهید، اعزام نیروها به محل برای بررسی و مبارزه با خطر گزارش‌شده است. به‌نوعی شما نقش یک پلیس فراستاره ای را دارید که باید به‌صورت نوبتی دشمن را در مبارزاتی نفس‌گیر تکه و پاره کنید. کار تیمی در کنار استفاده از استراتژی مناسب برای دستگیری هدف اهمیت زیادی دارد. این بازی شاید در نگاه اول یک نسخه فرعی به نظر برسد اما استودیو آن را به‌عنوان یک دنباله درست‌وحسابی معرفی کرده است و گیم پلی نو و داستان کاملاً متفاوت آن نیز دقیقاً همین حس و حال را منتقل می‌کند. این سری در طول سال‌ها پیشرفت زیادی کرده است و حالا زمان آن است که هم‌نشینی انسان و آدم فضایی را نیز در قالب تمدنی جدید دریافت کنید.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.