دانلود ترینر بازی Age of Empires 2 Definitive Edition

ترینر Age of Empires 2 Definitive Edition

​شما می توانید با ترینر بازی Age of Empires 2 Definitive Edition از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر Age of Empires 2 Definitive Edition همراه گیم کیو باشید.

تاریخ پر از فراز و نشیب است. از سویی انسان‌های اولیه تنها خشونت را یاد داشتند و از سویی قرون‌وسطی که خشونت را به زبانی دیگر معنی کرده بود. ما انسان‌ها از پاره‌ای گوشت به تمدن‌ها رسیده‌ایم و پیشرفت کرده‌ایم و در این راه خون‌ها داده‌ایم. تماشای روند پیشرفت انسان در طول سال‌ها فوق‌العاده جالب و کاربردی است. کنترل یک قوم و پیشبرد آن‌ها به سمت آینده‌ای نو بسیار لذت‌بخش و جذاب است. استودیو Forgotten Empires بیست سال پیش باعرضه بازی Age of Empires 2 شور و شوق زیادی میان گیمرها ایجاد کرد و حالا بعد از دو دهه سکوت، شاهد بازگشت آن به کمک Xbox Game Studios هستیم. Age of Empires II Definitive Edition نغمه جنگ و حکومت‌داری زیر سایه کیفیت 4K و جلوه‌های بصری آپدیت شده و خیره‌کننده است.

بازی Age of Empires 2 Definitive Edition از دل همان نسخه سال 1999 ظهور کرده است و این بار باکیفیت خیره‌کننده مهمان رایانه‌های شخصی ماست. هدف اصلی همان حکومت‌داری و شکست حکومت‌های دیگر است و برای این نیز باید استراتژی مناسبی پیش بگیرید. اقوام مختلفی در بازی وجود دارند و به لطف بخش داستانی جدیدی به نام آخرین خان‌ها، اقوام بلغاری و تاتارها نیز به بازی راه پیداکرده‌اند و همه‌چیز آماده جنگ و خون‌ریزی است. تنها لازم است روی ارتش خود کلیک کنید و آن‌ها را سمت دیوانگی بکشانید. تاریخ را فاتحان می‌نویسند و کسی بازنده‌ها را ارج نمی‌نهد. یکی از تغییرات بزرگ این بازی هوش مصنوعی آن است، می‌توانید بین هوش مصنوعی جدید و قدیمی انتخاب کنید و اما باید بدانید که نسخه جدید فوق‌العاده هوشمند است و حتی با تماشای ویدیوهای درگیری چند هوش مصنوعی باهم کلی یاد خواهید گرفت. همه‌چیز به سمت رقابتی شدن پیش رفته است و خبری از تقلب و دور زدن دشمن نیست.

Age of Empires 2 Definitive Edition زندگی در قعر خشونت عریان و صدای شمشیرهای بران است. سیستم انتخاب سربازان بسیار بهبودیافته است و حالا می‌توانید با یک کلیک، امان از دشمن ببرید و با سواره‌نظام قدرتمند خود گردوخاک به پا کنید. بیش از 27 کمپین داستانی در بازی وجود دارد و 35 نژاد مختلف نیز آماده انتخاب شما هستند. Age of Empires 2 از آن دسته بازی‌هایی بود که تکان عجیبی به ژانر استراتژی داد و حالا بعدازاین همه‌وقت می‌توان دلی از عزا درآورد و بالاخره یک عنوان استراتژی درست و کامل را میان بیابان بازی‌های بی‌کیفیت جدید تجربه کرد.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir
نظرات
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها