ّ

دانلود ترینر بازی Persona 4 Golden

دانلود ترینر بازی Persona 4 Golden

شما می توانید با ترینر بازی Persona 4 Golden از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر Persona 4 Golden همراه گیم کیو باشید.

بازی Persona 4 Golden چهارمین نسخه رسمی در این مجموعه بی نظیر انیمه محور می باشد که در سبک نقش آفرینی ژاپنی، داستان محور و مبارزاتی تنظیم شده است که هواداران مانگا و انیمه های ژاپنی را برای مدتی سرگرم داستان غنی مبتنی بر مجموعه تلویزیونی خود می سازد. نسخه ی اصلی بازی، ابتدا در سال 2012 برای کنسول های پرتابل پلی استیشن ویتا منتشر شده بود و قصه گویی بسیار جذاب و گیم پلی فوق العاده ی آن تحسین منتقدان و طرفداران را به همراه داشت و این بازی در وب سایت متاکریتیک موفق به کسب نمره ی 93 از 100 شد. Inaba شهری آرام در مناطق روستایی ژاپن، صحنه جوانه زدن شکوفه های بازی را به تصویر می کشد.

این بازی داستان مرتبط با دوره ی بلوغ را روایت می کند و شخصیت اصلی و دوستانش را در میان یک ماجراجویی که با یک سری قتل های سریالی شروع شده ، قرار می دهد. شما در این بازی قرار است با معنای واقعی وابسته بودن آشنا شوید.

این بازی به شما یک تجربه ی بسیار پر معنا و زیبا و دوستانه را ارائه می دهد. دیدار با روحیه های مهربان و لطیف دوستان، احساس تعلق و حتی مقابله با طرف تاریک شخصیت خودتان، عناصری هستند که شما را درگیر خود خواهند کرد. سبک این بازی مبارزه ای می باشد و شما با مبارزات و قدرت های زیادی روبرو هستید هر کاراکتر دارای یک قدرت مخفی می باشد؛ از آتش زدن گرفته تا منجمد کردن دشمنان و … از نظر بسیاری از افراد این بازی دوست داشتنی، یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی ای می باشد که تا به حال ساخته شده است.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.