ّ

دانلود ترینر بازی The Witcher 2 Assassins of Kings

دانلود ترینر بازی The Witcher 2 Assassins of Kings

شما می توانید با ترینر بازی The Witcher 2 Assassins of Kings از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی The Witcher 2 Assassins of Kings همراه گیم کیو باشید.

به جرئت نمی‌توانید بازیباز حرفه‌ای را در نسل هشتم پیدا کنید که نام The Witcher را نشنیده باشد. اکثرا این بازی را با The Witcher 3 Wild Hunt می‌شناسند که در سال 2015، تبدیل به بهترین بازی سال و در نهایت تبدیل به پرافتخارترین بازی تاریخ شد. یک بازی در سبک نقش آفرینی که با داستان بی‌نظیر، موسیقی‌های خارق‌العاده و گیم‌پلی هیجان انگیز خود، همه را در زمان انتشار خود به وجد آورد اما نباید فراموش کرد که نسخه دوم بازی، یعنی The Witcher 2 Assassins of Kings بود که نام این بازی را در زبان بازیبازها انداخت.

Witcher 2 بازی بود که پس از تمام کردن آن، نمی‌توانستید آن را به سادگی فراموش کنید و یکی از دلایل سر و صدا کردن Witcher 3 پس از معرفی شدن، موفقیت‌های نسخه‌ی دوم بود. مهم‌ترین چیزی که قبل از تجربه کردن Witcher 2 باید در نظر بگیرید، متفاوت بودن آن با نسخه‌ی سوم است. نسخه‌ی سوم پیشرفت‌های بسیار زیادی نسبت به نسخه‌ی دوم بازی کرده است و همین مسئله باعث می‌شود که تجربه‌ی نسخه دوم پس از به اتمام رساندن Witcher 3، ممکن است برای همه جذاب و لذت بخش نباشد. در نظر داشته باشید که داستان بازی The Witcher 2 Assassins of Kings تقریبا هیچ ربطی به داستان اصلی ندارد چراکه پس از وقایع نسخه‌ی اول، گرالت بخش زیادی از حافظه‌ی خود را از دست داده است.

با ورود به بازی، شما گرالت را در حال بازجویی شدن توسط Roach می‌بینید و اولین مرحله‌ی بازی نیز در یک میدان جنگ بسیار بزرگ جریان دارد. شما تا انتهای بازی، دو هدف دارید؛ اول اینکه حافظه‌ی از دست رفته‌ی خود را بازیابی کنید و دوم، پاک کردن اسمتان به عنوان قاتل پادشاه است. پیچ و خم‌ها و جزئیات داستانی Witcher 2 آنقدر زیاد است که با یک بار تمام کردن آن نمی‌توانید به راحتی کل داستان بازی را حضم کنید. این مسئله باعث ارزشمند شدن تجربه‌ی Witcher 2 است زیرا داستانی بسیار زیبا و درگیر کننده با شخصیت‌پردازی‌هایی قدرتمند و دوست‌داشتنی را به شما ارائه می‌دهد.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir

سوالات متداول

......

.

.....
آیا دانلود از گیم کیو نیم بها هست؟
چرا دانلود برای من نیم بها محاسبه نمی شود؟

مطالب مشابه

......

.

.....

ارسال دیدگاه

......

.

.....

دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید و دیدگاه فینگلیش تایید نمی شود.

از تکرار دیدگاه خودداری کنید و در صورت ارسال دیدگاه تکراری تایید نمی شود.

قبل از ارسال دیدگاه بخش  سوالات متداول را مطالعه کنید..

قبل از ارسال دیدگاه تمام بخش های پست را مطالعه کنید.

در صورت استفاده از کلمات رکیک دیدگاه تایید نمی شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران

......

.

.....

هنوز دیدگاهی ثبت نشده!

.