دانلود ترینر بازی Shank 1

ترینر بازی Shank 1

شما می توانید با ترینر بازی Shank 1 از چیت کد ها در بازی استفاده کنید. با دانلود ترینر بازی Shank 1 همراه گیم کیو باشید.

رایج شدن سرویس‌های آنلاین باعث شروع سال‌های جدیدی در صنعت بازی‌های ویدیویی شد. بازی‌های قدیمی با ایده‌های کلاسیک آرام از میان رفتند و استودیوهای کوچک و جدیدی مانند Keli Entertainment پدیدار شدند تا ایده‌های ناب و جدید خود را محک بزنند. این استودیو در سال 2010 بود که با عنوان SHANK به دنبال محک زدن ایده‌های خود رفت و Electronic Arts نیز در انتشار آن به استودیو کمک کرد. بازی از گیم پلی آکروباتیک و مبارزات تن‌به‌تن استفاده می‌کند که در کنار داستان فوق‌العاده آن معجونی خوشمزه را فراهم آورده است و قطعاً به دل شما خواهد نشست.

داستان بازی Shank توسط نویسنده سری بازی God of War پایه‌ریزی شده است و ما را با یک مبارز افسانه‌ای به نام شنک مواجه می‌کند. این مبارزه قوی‌هیکل در پی ربوده شدن زنش توسط آدم بده ماجرا، قصد دارد با کشتن عاملان این کار و هرکسی که جلوی او ایستاده است، انتقامی خونین بگیرد. پیچیدگی عجیبی در داستان بازی دیده نمی‌شود اما با یک روایت ساده و دلپذیر مواجه هستیم. البته تمام تمرکز استودیو روی گیم پلی بوده است و در این سبک شاهد یک شاهکار هستیم. جدا از مبارزه‌های تن‌به‌تن شهری، این تفنگ‌های خفن بازی هستند که شلیک با آن‌ها حسابی حال شمارا جا خواهد آورد. مبارزات به‌سرعت عجیبی پیش می‌روند و همین ضربان قلبتان را به بالاترین حد ممکن می‌رساند. استفاده از مواد منفجره نیزه به لذت بازی افزوده است و کافی است دست به نارنجک ببرید و صدای انفجار را در تمام محیط پخش‌کنید. البته نگران نشوید زیرا که کنترل بازی بسیار آسان است و در دل سادگی یک گیم پلی هیجان‌انگیز ارائه‌شده است.

نیاز به کپی در محل نصب بازی نیست باید ابتدا وارد بازی شد و بعد ترینر را اجرا کنید.

پسورد : www.gameq.ir
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده نظرات